Sony’nin Örümcek Adam Oyunu İçin Çıkacak DLC’ye Ait Yeni Fragman Yayınlandı

Sony’nin Örümcek Adam Oyunu İçin Çıkacak DLC’ye Ait Yeni Fragman Yayınlandı
20 Kasım’da yayınlanacak Turf Wars adlı DLC için yeni bir fragman yayınlandı.

Marvel dünyası, şu gizemeler en büyük süper kahramanını kaybetmenin acısını yaşıyor. Popüler süper kahraman filmlerinde görmeye alıştığımız için yaşını aşırısıyla unuttuğumuz Stan Lee’yi kaybettik. Bu haber herkesi üzse de bu hayalci insanın fikirleri yaşamaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Örümcek Adam da gerek filmler gerekse de oyunlarıyla büyük kitlelere erişmeye devam ediyor.

Insomniac’ın PS4’ler için geliştirdiği son Örümcek Adam oyunu da tüm bu üzücü büyümelere karşın yeni içeriklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son olarak Turf Wars DLC’si ile karşımıza çıkacak reyin, yeni bir öykü örgüsünün yanında yeni silahlar, yeni bir düşman cinsi ve Iron Man temasına sahip 3 değişik Spider-Man takım elbisesi taahhüt ediyor.

20 Kasım’da çıkması beklenen Spider-Man: Turf Wars’un Avrupa’da  6.5 / 10 Euro arasında bir maliyetten satışa sunulması bekleniyor.

Yeni DLC Neler Sunuyor?

Yeni DLC için yayınlanan fragmana göre oyuna Hammerhead geliyor. Metal bir kafatasına sahip olan Hammerhead, Örümcek Adam’la güçlü bir çabaya girecek. Turf Wars DLC’si bu zaferli öykünün anında 3 yeni zırh, yeni düşmanlar ve silahlar sunacak. The Heist’ın ardından ikinci DLC kutuyu olan Turf Wars yayınlanacak. Oyuncular bu DLC’nin ardından ise Aralık ayında da Silver Lining isminde yeni bir DLC’ye ulaşım sağlayacak. Stan Lee’nin en namlı süper kahramanı olan Örümcek Adam’ın böyle zaferli bir oyunda karşımıza çıkması gönüllere bir nebze olsun su serpiyor.

Kaynak : https://www.eurogamer.net/articles/2018-11-13-next-weeks-spider-man-dlc-has-a-new-trailer