Samsung Galaxy Watch Active’in One UI Arayüzü Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch Active'in One UI Arayüzü Ortaya Çıktı
Samsung’un sporcular için geliştirdiği en yeni uslu saati Galaxy Watch Active’in One UI arayüzü ve bazı özellikleri ortaya çıktı.

Samsung odaklı haber sitesi SamMobile, Güney Koreli teknoloji devinin sporculara özel olarak geliştirdiği yeni uslu saati Galaxy Watch Active’e ait bazı ekran görüntülerini yayınladı. Paylaşılan ekran görüntülerine göre makine, Android Pie işletim sistemine sahip Galaxy uslu telefonlarda olduğu gibi One UI arayüzüne sahip olacak.

Galaxy Watch Active, sporcular için özel olarak geliştirildiğinden öne çıkan özellikleri de spor odaklı olacak. Yenilenen arayüz, kullanıcıların daha az afaki bilgiye ve daha fazla etkinliğe ve sıhhat bilgisine basit bir biçimde ulaşmasını sağlayacak. Dilerseniz etkinlik bilgilerinizi dolaysız saatin ana sayfasında görebileceksiniz.

Galaxy Watch Active, kullanıcıları gün süresince izleyecek. Gün içinde ya da son bir saatte ne kadar etkin olduğunuzu dolaysız olarak hakimiyet edebilecek, hatta saatte bu mevzuda bildirim alabileceksiniz. Ayrıca saat, sıhhat bilgilerinizi de devamlı olarak takip edecek. Kalp atış sürati sensörü uzun zaman bilgi almazsa ya da bilgiler belirli bir eşiğin üzerine çıkarsa size ihtarda bulunacak.

Galaxy Watch Active, 360 × 360 piksel 1.1 inçlik AMOLED ekran, Exynos 9110 operasyoncu, 768 MB RAM, 4 GB dahili depolama, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, GPS ve NFC irtibat gibi özelliklere sahip olacak. Makinenin 20 Şubat’taki Unpacked aktifliğinde Galaxy S10 ailesi ile beraber tanıtılması bekleniyor.

Kaynak : https://www.sammobile.com/2019/02/12/exclusive-galaxy-watch-active-one-ui-images-features-specs/