Samsung, Galaxy S10 İçin 4 Tanıtım Videosu Birden Yayınladı

Samsung, Galaxy S10 İçin 4 Tanıtım Videosu Birden Yayınladı
Pazarlama çalışmalarına şimdiden başlamış olan Samsung, Galaxy S10’un en dikkat sürükleyen özelliklerine vurgu yapan dört tanıtım videosu yayınladı.

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S10^ların tanıtım tarihi yanaştıkça firmanın pazarlama departmanı da vites yükseltmiş vaziyette. Samsung Vietnam YouTube kanalı, yayınladığı birkaç saniyelik kısa tanıtım videoları ile Galaxy S10 ailesinden beklememiz gereken özellikler hakkında ipuçları sağlıyor.

Sadece birkaç saat evvel yayınlanan ilk video, Galaxy S10’un rakiplerinin aksine geniş bir çentiğe sahip olmayacağını gösteriyor. Ayrıca Samsung hayranlarının en çok beklediği özelliklerden biri olan ekrana defineli parmak izi tarayıcı da yeniden aynı videoda gösteriliyor.

Yayınlanan ikinci video, Galaxy S10’un kamera hünerlerini gösteriyor. 4K çözünürlükte çekim yapabilen selfie kamera, asgari görüntü kayması sağlamak için optik imaj değişmezleme OIS dayanağı ile beraber geliyor.

Yayınlanan üçüncü video Galaxy S10’un şarj dolum maharetlerine vurgu yapıyor. Mevzubahisi video kablosuz şarj süratini mi yoksa standart kablolu şarj süratini mi gösteriyor öğrenmiyoruz. Fakat Samsung’un bu mevzuda iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

Yayınlanan son video ise Galaxy S10’un en öne çıkan özelliklerinden biri olan çerçevesiz ekran tasarımına odaklanıyor. Garip olan nokta videonun yan çerçevelerin inceliğine vurgu yapıyor olması. Çünkü Edge modellerde yan çerçeveler her zaman asgari seviyedeydi.

Kaynak : https://www.sammobile.com/2019/02/12/samsung-galaxy-s10-ois-front-camera-in-display-fingerprint-reader