ZTE Axon 10 Pro 5G’nin AnTuTu v8 Neticeleri Ortaya Çıktı

ZTE Axon 10 Pro 5G’nin AnTuTu v8 Neticeleri Ortaya Çıktı

5G teknolojisine sahip telefonların rakamı giderek çoğalıyor. 5G’ye sahip aygıt rakamındaki bu çoğalışın; cerrahların, önümüzdeki sene 5G teknolojisini kullanmaya başlamasıyla giderek çoğalacağı da düşünülüyor.

Şu ana kadar piyasaya sürülen 5G telefonlardan biri olan Axon 10 Pro, birkaç ay evvel tanıtılmıştı ve henüz geçtiğimiz ay piyasaya sürülmüştü. Telefon, 20X yakınlaştırmaya sahip kamerasıyla da oldukça dikkat sürüklemişti. Bugün ise AnTuTu, Axon 10 Pro 5G’nin referans puanını Weibo sayfasında paylaştı.

Axon 10 Pro AnTuTu

Bir evvelki testte skoru 380 bin olan aygıt, daha yüksek olan 430.654 puanlık bir mukayese etme puanına sahip olmayı muvaffak oldu. Bu çoğalışın sebebi ise makinenin bu kere uygulamanın 8. versiyonu ile test edilmiş olması. Bu puanla beraber aygıt, öbür 5G telefonlar ile aynı performans ve yeterlilik seviyesine yerleşti.

ZTE Axon 10 Pro, damla çentikli 6,47 inçlik AMOLED bir ekran ve Full HD+ çözünürlüğün yanı gizeme ekrana defineli bir parmak izi okuyucusuna sahip bir biçimde piyasaya sürülmüştü.

AnTuTu

IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olan aygıt, 12 GB RAM ve 256 GB dâhili depolama alanını da birliktesi sunuyor. Bir amiral gemisinden ziyade orta segment bir telefon olan Axon Pro 10 5G, geçtiğimiz ay bazı Avrupa ülkelerinde de satışa sunulmuştu.