Warner Bros, Joker’i Canlandıran Jared Leto’yu Kovmak Üzere

Warner Bros, Joker'i Canlandıran Jared Leto'yu Kovmak Üzere
Suicide Squad’daki performansıyla pek de göz dolduramayan Jared Leto’nun DC kâinatından uzaklaşması an sorunu.

Aslında neredeyse 3 yıldır DC ve Warner Bros ile uyuşması bulunan Jared Leto’yu, Joker olarak belki de 6-7 dakika ancak görebildik. Suicide Squad’ın sinemadaki versiyonunda Leto’nun sahneleri kırpılarak hiç de doyurucu olmayan bir Joker tablosu çıkmıştı ortaya. Daha sonra blu-ray versiyonuyla sahneler azıcık daha uzatılsa da o kekremsi tat bir cinsli geçmemişti.

DC âleminde yer alacak oyuncular mevzusunda bu aralar işler çok karmaşık. Ben Affleck’in Batman rolünden parçalaması, Henry Cavil’in Superman rolünün sallantıya girmesi sonrasında da Joker rolü de büyük bir karmaşaya mevzu oldu.

Şayet her şey yolunda gitseydi, Leto’yu önümüzdeki 2 senedeki 3 değişik projede görecektik. Joker’in kendi filmi, Harley Quinn filmi ve Suicide Squad’ın devam filmi… Ancak öteki projeler bir kenara, Leto’nun bu üç filmde de oynamayacağı rivayetleri dağıldı.

Mevzuyla alakalı erişilen Warner Bros yetkilileri şu an için sessizliğine gözetiyor. Ancak görünen o ki DC’nin ana kadrosu neredeyse baştan sona değişecek.

Kaynak : https://io9.gizmodo.com/report-jared-letos-time-as-the-joker-may-soon-be-over-1832598451