‘Tövbe haşa fuhuş haram komutanım’ dedi dükkandan bakın ne çıktı!

'Tövbe haşa fuhuş haram komutanım' dedi dükkandan bakın ne çıktı!

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde Özbekistan tebaalı bayanların muhtelif taahhütlerle Türkiye’ye getirilip, onlara fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine jandarma harekete geçti.

Yapılan araştırmada, M.G. ve Ahmet V. ile Özbekistanlı bayanlar Gülnora E. ve F. A.’nın, bayanları turizm sektörü ve bakıcılık gibi muhtelif işlerde çalıştırma taahhüdüyle Türkiye’ye getirdiği, borçlandırıp tahvil imza attırdığı, pasaportlarına el koyup güçle fuhuş yaptırdıkları tanımlandı. 

BERBER DÜKKANINDA PEMBE ODA..Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan arama kararının ardından Ahmet V.’ye ait berber iş yerine baskın tertip edildi. Yalnızca 2 koltuk bulunan berber iş yerinin arka tarafında banyo ve tuvaleti olan pembe ışıklı bir oda olduğu tanımlandı.

Baskın sırasında Özbekistanlı M.T. ile ismi söylenmeyen bir birey fuhuş yaparken suçüstü tutuldu.

BERBERDEN ŞOK İFADE
Gözaltına alınan berber Ahmet V., jandarma takımlarının, “Burada fuhuş mu yapılıyor?” sualine, “Tövbe haşa, fuhuş haram komutanım” karşılığını verdi. Ahmet V., özel odada fuhuş yaparken suçüstü tutulan 2 bireye de, “Siz kimsiniz? Benim dükkanımda ne arıyorsunuz, ne zaman oraya girdiniz” dedi.

EVVEL TIRAŞ SONRA FUHUŞ
Berber Ahmet V.’nin dükkana tıraş olmaya gelen alıcılara parolalı kelimelerle fuhuş yapmak isteyip istemediğini sorduğu, pozitif cevap aldığı şahıslara, saç ve sakal tıraşı yaptırdıktan sonra arka tarafta hazırladığı odada Özbekistan’dan gelen bayanlarla para karşılığı fuhuş yaptırdığı tanımlandı.