Toplam Maliyeti 33 TL Olan 3 Android Reyin, Kısa Vakitliğine Fiyatsız Oldu

Toplam Maliyeti 33 TL Olan 3 Android Reyin, Kısa Vakitliğine Fiyatsız Oldu
Google Play Store’da daha çok nostalji severlere hitap edebilecek olan üç reyin, kısa vakitliğine fiyatsız oldu.

Çevrim içi uygulama mağazaları, oyunlar ve uygulamalar için zaman zaman indirimler yapıyor hatta bazen fiyatlı oyunlar ve uygulamalar kısa vakitliğine tamamen fiyatsız hale gelebiliyor. Biz de sizler için Google Play Store’da yer alan, toplam bedeli 33 TL olan ve kısa vakitliğine fiyatsız hale gelen üç reyin seçtik.

Mystick Guardian VIP: Old School Action RPG – 21,99 TL​

Doksanlarda oldukça popülerlik kazanan JRPG cinsinden esinlenilerek yaratılan bu rol yapma oyunu, müzikleri ve grafikleriyle sizi tekerrür o senelere götürecek. Rol yapma oyunlarını hoşlananlar ve doksanlar nostaljisini cep telefonlarında yaşamak isteyenler için oldukça ideal bir reyin.

Mystic Guardian VIP : Old School Action RPGİNDİR

Buff Knight Advanced – Retro RPG Runner – 5,59 TL​

2 ebatlı bir rol yapma oyunu olan Buff Knight Advanced, 8 bit grafik ve ses tasarımı, 2 değişik oynanabilir kişiliği ve düşmanlara karşı geliştirebileceğiniz değişik stratejilerle size sevinçli saatler geçirme taahhüdünde bulunuyor. 1 milyondan fazla yüklenmeye sahip olan reyin, Kore’de senenin bağımsız oyunu mükâfatının da sahibi oldu.

Buff Knight Advanced – Retro RPG RunnerİNDİR

Cannon Master VIP – 5,69 TL

Oldukça süratli bir oynanışa sahip olan ‘arcade’ cinsindeki bu oyunda eforlu füzeler oluşturabiliyor, bu füzeleri geliştirebiliyor ve semandan gelen düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan Cannon Master VIP’yi otobüste, metroda, durakta oynayarak zamanın daha tez geçmesini sağlayabilirsiniz.

Cannon Master VIPİNDİR