Toplam Kıymeti 72 TL Olan, Kısa Müddetliğine Fiyatsız 5 iOS Reyin ve Uygulama

Toplam Kıymeti 72 TL Olan, Kısa Müddetliğine Fiyatsız 5 iOS Reyin ve Uygulama

Apple’ın uygulama mağazası için geliştiriciler, kumpaslı olarak bazı uygulamaları kısa müddetliğine fiyatsız hâle getiriyor. Biz de sizlere bu uygulamaları olabildiğince aktarmaya çalışıyoruz. 5 Ağustos’ta sunulan bu fırsatta, bu haftanın en işe bereket fiyatsız uygulamalarını sıraladık. Uygulamaların ne zamana kadar fiyatsız olduğu öğrenilmiyor. Bu surattan sevdiğiniz bir uygulama varsa elinizi ivedi yakalasanız iyi olur. Ayrıca bu uygulamalara hemen altlarında bulunan iletişimlerden basitçe ulaşabilirsiniz.

1. Split Screen Multitasking View

Split Screen Multitasking View

Basmakalıp maliyeti: 50 TL

Bu uygulama, ekranınızı ortadan ikiye parçalıyor ve aynı anda iki harekât yapmanıza imkân sağlıyor. Misalin üstteki ekranda Twitter’da dolaşırken altta bulunan ekranda ise Twitch yayını izleyebilirsiniz. Karışık arayüzü ve girdiğiniz her sitede uygulamalardan bağımsız olarak parolalarınızı istemesiyse azıcık yorucu olabiliyor.

Split Screen Multitasking ViewİNDİR

2. My Gratitude Journal

My Gratitude Journal

Basmakalıp maliyeti: 6 TL

Bu uygulama, bir nevi teknolojik günlük olarak görülebilir. Her gününüz için resimler ilave edip altlarına anekdotlar yazabildiğiniz uygulamada, bilgileriniz hiç kimseyle paylaşılmıyor. Uygulama, ilerde kaydolduğunuz hatıralarınıza baktığınızda gerçekten işlevsel olabiliyor.

My Gratitude JournalİNDİR

3. DuoMaps Directions & Traffics

DuoMaps Directions & Traffics

Basmakalıp maliyeti: 6 TL

Aylık azalık maliyeti de 11,99 TL olan uygulamada, uydu görüntüleri, 3 ebatlı cadde görünümleri, trafik yoğunluğu gibi özelliklerin yanı gizeme galerinizde bulunan resimleri nerelerde sürüklediğinizi de görebiliyorsunuz. Bir Hayli uygulamanın değişik özelliğini tek bir uygulamada buluşturan uygulamayı alttaki iletişimden edinebilirsiniz.

DuoMaps Directions & TrafficsİNDİR

4. Catch a Color Deluxe Ball Drop

Catch a Color Deluxe Ball Drop

Basmakalıp maliyeti: 6 TL

Kolay, orta ve güç seviyeli olmak üzere 3 adet modu bulunan reyin, can kasveti için birebir. Oyunda yukarıyadan düşen toplar, başlarda yavaş geliyor ve giderek süratlenmeye başlıyor. Ekranın sağ ve sol köşelerine basıp kovaların yerlerini değiştirerek aynı renk top ve kovaları eşleştirmeye çalışıyorsunuz.

Catch a Color Deluxe Ball DropİNDİR

5. Percents

Percents

Basmakalıp maliyeti: 6 TL

Bu uygulamada ise yüzde hesaplamaları ile alakalı her şeyi basitçe yapabiliyorsunuz. Bir rakamın yüzde X’inin kaç olduğunu ya da yüzde kaçlık bir metamorfoz olduğunu basitçe hesaplayabildiğiniz uygulama, matematik çalışırken ya da yüzde hesaplarken gerçekten işinize yarayabilir.

PercentsİNDİR

Listemizin sonuna geldik. Uygulama mağazalarında reelleşen bu fırsatları kaçırmamak için bizleri takipte kalmaya devam edin.