Toplam Bedeli 130 TL Olan, Kısa Zamanlığına Fiyatsız 10 Android Reyin ve Uygulama

Toplam Bedeli 130 TL Olan, Kısa Zamanlığına Fiyatsız 10 Android Reyin ve Uygulama

Google, uygulama mağazası Play Store’da bazı uygulama ve oyunları kısa zamanlığına fiyatsız sunmaya devam ediyor. Bu haftaki listemizde 6 uygulamanın yanı gizeme 4 reyin de sizleri bekliyor. İndirimlerin kısa zamanlığına geçerli olduğunu ve elinizi tez yakalamanız gerektiğini anımsattıktan sonra müddet kaybetmeden listemize geçelim.

1. 1984 Sırça – VHS Camcorder, Retro Camera Effects

Banal maliyeti: 6,79 TL

Tamamen retro meraklıları için hazırlanmış 1984 Sırça adlı uygulama, sizleri 1980’lerdeki kameralarla çekilmiş gibi videolar sürüklemeye yönlendirecek. Sosyal medya hesaplarınızı bu enteresan videolarla şenlendirebileceğini 1984 Sırça’i alttaki irtibattan indirebilirsiniz.

1984 SırçaİNDİR

2. Total Media Player Pro

Banal maliyeti: 9,99 TL

Ek kutuya gereksinim dinlemeden Ultra HD videoları oynatabilen Total Media Player Pro, altyazı ilave etmek için de kullanımı basit bir arayüzü sunuyor. Aşina video oynatıcılarının özelliklerinin hepsini bünyesinde barındıran bu uygulama ile ekolayzır arayüzü, arka tasarıda oynatma gibi özelliklere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Total Media Player ProİNDİR

3. Learn German with MosaLingua

Banal maliyeti: 19,99 TL

İngilizce’nin yanında bir de Almanca bilmek istiyorsanız Learn German with MosaLingua uygulaması bütün de size göre. Bilimsel olarak ispatlanmış kalıcı bilme metotlarıyla ve tekerrür yoluyla size Almanca öğretecek bu uygulamayı alttaki irtibattan indirebilirsiniz.

Learn German with MosaLinguaİNDİR

4. iCamera – Best Selfie & Panorama Camera HD

Banal maliyeti: 11,99 TL

Meselesiz kullanıcı tecrübesine odaklanarak planlanan bu uygulamayla bir kamera uygulamasından beklediğiniz her şeyi yapmanız olası. HDR resimler sürüklemekten tutun da Timelapse videolara kadar bir hayli özelliği içinde bulunduran iCamera’yı alttaki irtibatı kullanarak aygıtınıza yükleyebilirsiniz.

iCamera – Best Selfie & Panorama Camera HDİNDİR

5. RubikCalcPRO

Banal maliyeti: 2,39 TL

Mühendislik, mimarlık gibi matematikle içli dışlı olan bir kısımda okuyorsanız RubikCalcPRO, aradığınız hesap cihazı uygulaması olabilir. Basit kullanım için planlanmış arayüzünün yanı gizeme programlanabilir olması, grafik çizmesi gibi bir hayli artısı bulunan RubikCalcPRO’yu alttan edinebilirsiniz.

RubikCalcPROİNDİR

6. Ağabey for Twitter

Banal maliyeti: 19,99 TL

Standart Twitter arayüzünü kullanmakta güçlük yaşıyorsanız bu uygulama sizin için iyi bir seçenek olabilir. Ağabey for Twitter, banal Twitter uygulamasının sadeleştirilmiş, süratli ve daha az bilgi harcayan bir versiyonu. Ana ekranınızda kullanabileceğiniz widget’ların yanı gizeme birden takviyeyi de sunan Ağabey for Twitter’ı alttan indirebilirsiniz.

Ağabey for TwitterİNDİR

7. Light Vs Dark

Banal maliyeti: 15,99 TL

Sıradan ve popüler bir masa oyunu olan Reversi’nin 3 ebatlı uyarlaması olan Light Vs Dark uygulamasıyla stratejinizi konuşturarak dostlarınızla neşeli gayretler çıkarabilirsiniz. Bir zamanlar Windows 1.0’da da yer alan oyunu, alttaki irtibattan indirmeniz olası.

Light Vs DarkİNDİR

8. Timing Hero VIP : Retro Fighting Action RPG

Banal maliyeti: 23,99 TL

Atari oyunu stili 8 bit görsellere sahip bir RPG oyunu olan Timing Hero, pixel arkası olarak tarzının hakkını veren bir reyin. Mekanikleriyle çok zevkli bir hale getirilmiş olan oyunda hem nostalji yaşayacak hem de neşeli bir serüvene atlatacaksınız. Kısa zamanlığına fiyatsız sunulan bu oyunu alttan indirebilirsiniz.

Timing Hero VIP : Retro Fighting Action RPGİNDİR

9. Crazy Tap Chef VIP

Banal maliyeti: 5,99 TL

Tamamen tıklama üzerine heyeti oyunları beğenenler için en iyi oyunlardan biri olmaya aday olan Crazy Tap Chef VIP de bu haftanın fiyatsız olarak sunulan oyunlarından. Hem reklamsız hem de 100’e yakın eşyanın fiyatsız verildiği VIP’i versiyonu, alttaki irtibattan Android aygıtınıza indirebilirsiniz.

Crazy Tap Chef VIPİNDİR

10. Real Pool 3D

Banal maliyeti: 12,99 TL

Uslu telefonunda asılcı bir bilardo tecrübeyi yaşamak isteyenler için Real Pool 3D adlı bu reyin oldukça iyi bir seçenek olabilir. Değişik reyin modlarını içinde barındıran ve asılcı grafikleriyle dikkat sürükleyen bu oyunu siz de Android aygıtınıza alttaki irtibatı kullanarak indirebilirsiniz.

Real Pool 3DİNDİR

Google Play Store’un haftalık indirimlerinden fiyatsız olarak indirebileceğiniz reyin ve uygulamaları sizlerle paylaştığımız listemizin sonuna geldik. En hoşlandığınız uygulama ve oyunları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İndirimli uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazılarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın :