Tekken 7’nin 3. Sezonundan İpuçları Veren Bir Video Yayınlandı

Tekken 7'nin 3. Sezonundan İpuçları Veren Bir Video Yayınlandı

Tekken 7, 2015 senesinde çıktığından beri 2 sezon geçirdi. Üçüncü sezonunun gelmesi beklenen Tekken 7 hakkında yeni bir video paylaşıldı. Videoda, üçüncü sezon ile alakalı ilk bilgiler gün suratına çıktı.

Bandai Namco’nun paylaştığı videoda, Tekken 7’nin üçüncü sezonunun gelmesi ile beraber oyuna iki adet daha kişilik ilave edileceğini görüyoruz. Bunlardan biri, yeni tanıtılan Leroy Smith’ken, öbürü ise Tekken 6’dan tanıdığımız Zafina.

Videoda yapılan söylemede, Leroy Smith’in kim olduğu ile alakalı fikir sahibi oluyoruz: “50 sene evvel, New York’ta genç bir çocuk, büyük bir çete savaşının içerisine tutularak ailesini ve evini kaybeder. Onlarca yıldır kayıp olan çocuk, sonunda New York’a döndü ve şu anda deneyimli bir kavga et sanatı ustası ve intikam almak için geldi.”

Üçüncü sezon için iki adet daha şahsiyetin getirilmesi tasarlanıyor. Bu kişiliklerin kış ve ilkbahar mevsimlerinde geleceği düşünülüyor. Ayrıca yeni sezonla beraber fiyatsız aktüellemeler de geliyor. Bunlardan en ehemmiyetlisi, tüm kişiliklere yeni hareketler ilave edilmesi diyebiliriz. Zafina, Tekken 7’ye bu ay gelecek; Leroy Smith’in ise önümüzdeki kış gelmesi tasarlanıyor.