Stranger Things’in 4. Sezonu İçin ‘Hopper’ Ayrıntılı Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Stranger Things'in 4. Sezonu İçin 'Hopper' Ayrıntılı Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Netflix’in popüler dizisi Stranger Things‘in merakla beklenen 4. sezonunun tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanın başlığı “Rusya’dan Sevgilerle” olurken fragmanda, David Harbour’ın yaşam verdiği Hopper kişiliğinin yaşamda olduğu ve Rusya’da tutuklandığı görülüyor.

50 saniyelik fragmanda, izleyicilerin çok hoşlandığı polis şefi Hopper’ın bir grup insanla beraber tutuklandığı ve bir demiryolu inşaatında çalıştığı ayrıntıları yer alıyor. Hopper ve değişiklerinin çalışmasına ağır silahlara sahip Rus muhafızlar gözaltı ediyor. Fragmanda Hopper, başındaki Rus şapkası uşankayı kafasından çıkararak uzaklara bakıyor.

İşte Stranger Things’in 4. sezonunun tanıtım fragmanı:

Stranger Things’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer tarafından yapılan söylemede, 4. sezonun imal safhasında olmasından ve Hopper’ın geri dönüşünden dinlenen coşku dile getirildi. Duffer kardeşler, Hopper’ın tutuklandığı yerin Rusya’ya bağlı Kamçatka Yarımadası olduğunu da söylediler. Kardeşler, Hopper’ın surat surata geleceği risklerin sadece insanlardan kaynaklanmayacağını söyleyerek de yeni sezona dair bir ipucu verdiler. 

Duffer Kardeşler, 4. sezonun şimdiye kadarki en korkutucu sezon olacağını da belirtiyorlar. Dizinin yaratıcıları, Hopper’ı hedefleyerek “Amerikalı için dua edin” demeyi de önemsememe etmediler. Hopper’ın 3. sezonun sonunda can verdiği düşünülüyordu ancak dizinin hayranları arasında yaşamda kalmış olabileceğine ait kuramlar geliştirilmişti.

Dizinin 4. sezonunun son sezon olup olmayacağı öğrenilmiyor. Matt Duffer, daha evvel verdiği bir mülakatta; dört sezonun kısa, beş sezonunsa uzun olacağını düşündüğünü, bu sebeple de ne yapacağını öğrenemediğini söylemişti. 

Stranger Things 4

IMDb gibi sitelerde aldığı yüksek değerlendirme puanlarıyla Netflix’in en iyi dizisi olan Stranger Things, 3. sezonuyla platformun kendi rekorlarını alt üst etmişti. Yayınlandığı ilk 3 günde 40 milyon şahıs tarafından izlenen dizi, 1. ve 2. sezonlarının ardından ivmeli biçimde yükselmeyi muvaffak olmuştu.