Steam Maliyeti 16 TL Olan Reyin Kısa Müddetliğine Fiyatsız Oldu

Steam Maliyeti 16 TL Olan Reyin Kısa Müddetliğine Fiyatsız Oldu

Kumpaslı olarak fiyatsız reyin dağıtarak oyuncuların gönlünde sanki taht kurmuş IndieGala adlı dijital reyin dağıtım platformu, yeni bir oyunu da fiyatsız olarak dağıtmaya başladı. Birinci kişi aksiyon-rol yapma öğelerine sahip Mryne: The Quest oyunu an haysiyetiyle IndieGala üzerinden fiyatsız olarak indirilebiliyor. Hatta oyunu indirmek için siteye abone olmanıza dahi gerek yok. Reyin gerçeğinde Song of the Myrne: What Lies Beneath adlı oyunun devam oyunu olarak geçiyor. Ancak oyunu kavramanız için evvelki oyunu tamamlamış olmak zorunda değilsiniz. Tek şahsiyet öykü moduyla öne çıkan oyundaki ana emelse, bulunduğunuz bölgede gecenin neden asla bitmediğini bulmak.

Myrne: The Quest nasıl indirilir?

myrne the quest

İlk olarak buraya tıklayarak IndieGala’nın oyunun dağıtımını reelleştirdiği sayfaya gidin.

myrne the quest

Sayfanın ortalarına doğru inerek görebileceğiniz yeşil renkli LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY butonunun altında bulunan Direct Download Win tuşuna basın.

myrne the quest

Tuşa tıkladığınız anda myrne-the-quest_win.zip adlı sıkıştırılmış arşiv dosyasının indirmesi başlayacak.

Dosyanın indirilmesi bittikten sonra dosyayı arşivden çıkartın. Çıkarma operasyonu bittikten sonra çıkarttığınız dizinde bulunan .exe uzantılı montaj dosyası görünecek. Bu dosyayı açarak oyunu kurmaya gerek kalmadan dolaysız olarak oyuna girebilirsiniz. Myrne: The Quest adlı oyunu oynayabilmek için yapmanız gerek her şey bu kadar.