Steam Maliyeti 10 TL Olan Fobi Oyunu, Kısa Zamanlığına Fiyatsız Oldu

Steam Maliyeti 10 TL Olan Fobi Oyunu, Kısa Zamanlığına Fiyatsız Oldu

Kullanıcılarını mutlu etmek için kumpaslı olarak fiyatsız oyunlar yayınlayan dijital reyin dağıtım platformlarından IndieGala, bugün tertemiz bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Birinci kişi bakış açısına sahip fobi/serüven oyununu kısa zamanlığına fiyatsız hâle getiren IndieGala, oyuncuların bir yandan huzursuz olurken bir yandan da anlamlarını kullanmalarını gerektiren anlar yaşamasına imkân tanıyor.

Lumber Island – That Special Place nasıl edinilir?

Lumber Island - That Special Place

İlk adım olarak buradan IndieGala’nın oyunun dağıtımını hakikatleştirdiği sayfasına gidin.

Lumber Island - That Special Place

Sayfanın ortalarında bulunan yeşil renkli LOGIN TO ADD YOUR LIBRARY alternatifinin altındaki Direct Download Win butonuna tıklayın.

Lumber Island - That Special Place

Butona tıklamanızla birlikte ebadı 1,1 GB olan lumber-island-that-special-place_win.zip adlı sıkıştırılmış arşiv dosyasının indirmesi başlayacak. İnen dosyayı sağ tıklayarak arşivinden çıkartın. Arşivden çıkan dosyanın içerisinde .exe formatında montaj dosyasını göreceksiniz. Bu dosyanın üzerine çift tıklayarak montaj harekâtlarını başlatın. Lumber Island – That Special Place’i oynayabilmek için yapmanız gereken her şey bu kadar. Oyunun asgari sistem ihtiyaçlarını alttan araştırabilirsiniz.

Asgari sistem lüzumları:

İşletim sistemi: Windows Vista Harekâtçı: Dual Core 2.0 GHz Hafıza: 2 GB RAM Ekran kartı: NVidia GeForce veya AMD Radeon 512 MB RAM DirectX: Versiyon 9.0c Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

IndieGala platformunda reyin dağıtımları DRM-free olarak hakikatleştirildiği için indirdiğiniz dosyayı dilediğiniz gibi taşıyabilir ve ömür boyu gizleyebilirsiniz. Fiyatsız reyin ve uygulama fırsatlarını kaçırmamak için takipte kalın.