Sea of Thieves’in PvP Modu 2019’da Geliyor Video

Sea of Thieves'in PvP Modu 2019'da Geliyor Video
Son zamanların en popüler ve cümbüşlü oyunlarından olan Sea of Thieves, PvP moduna kavuşuyor.

Devasa bir ummanda siz ve mürettabatınızın bulunduğu korsan gemisi ile vazifeleri reelleştirdiğiniz ve öbür gemilerle korsan olarak savaştığınız bir reyin olan Sea of Thieves, özellikle dostlarınız ile oynadığınızda, sizi saatlerce bilgisayarın başına kilitleyebilecek potansiyelde bir reyin olarak karşımıza çıkıyor.

Microsoft’un alt kolu ve İngiliz video oyunu firmayı olan ve Sea of Thieves’in geliştiricisi olan Rare, Sea of Thieves’in 2019’un başlarında PvP reyin moduna sahip olacağına söyledi. Siz ve dostlarınızın idarediği gemi ile adalara gidip malzeme toplayabileceğiniz gibi başka gemiler ve gemilerin mürettabatlarıyla birebir savaşlara girebileceğiniz altını çizen Rare, kullanıcıların bu aktüellemeyi sabırsızlıkla bekleyeceğinin altını çiziyor.

Reyin içine ilave edilecek yeni bir tüccar mekanı olacak Sea Dogs Deniz Köpekleri, kullanıcılara defineye sahip olmaları için yeni bir fırsat tanıyacak. Özellikle, Sea of Thieves PvP modu, belli gayelerin bulunacağı daha ufak bir harita üzerinde yoğunlaşıyor. Bu modun, oyuncuların çoğunu mutlu edeceğini hipotez ediyoruz.

Kaynak : https://www.pcgamer.com/sea-of-thieves-competitive-pvp-mode-revealed-out-next-year/