Samsung’un Yeni Özel Kırmızı Galaxy S20 Telefonu ve Kulaklıkları Tanıtıldı

Samsung’un Yeni Özel Kırmızı Galaxy S20 Telefonu ve Kulaklıkları Tanıtıldı

Güney Kore’nin teknoloji önderlerinden olan Samsung’un bu seneki amiral gemisi modellerinden olan Galaxy S20 ve Galaxy S20+, Korea Telecom KT tarafından yapılan tanıtımda bir defa daha gündeme geldi. Tanıtımda telefonların ve Galaxy Buds+ kulaklıkların özel bir kırmızı versiyonu tanıtıldı.

Modellerde kullanılan rengin fotoğrafı ismi Aura Kırmızı olarak tanımlandı. Kore’de yayınlanan reklamlarda ise ülkenin en şöhretli pop grupları arasında yer alan Blackpink grubundan Jennie yer aldığı için Jennie Red adı kullanıldı.

Siyah-beyaz ve kırmızı

jennie kırmızısı

Tanıtım materyallerinde ve tanıtım videolarında siyah beyaz görüntüler kullanıldı. Görüntülerde kırmızı renkli olan tek şey aygıtlar oldu. Oldukça göz akdikeni olan alternatifi de videoda göz doldurdu. 

K-Pop’un en şöhretli gruplarından biri olan Blackpink grubunda yer alan Jennie, hem ülke içerisinde hem de ülke dışında çok büyük bir hayran kitlesine sahip. Korea Telecom da sanatçının ününü kullanmayı kastediyor. 

Öte yandan bu reklam kampanyası, Samsung ile Blackpink’in ilk toplandığı vaka değil. Daha evvel de Galaxy A80 için bir Blackpink özel versiyon üretilmişti. O seride kablosuz kulaklık ve uslu saat de yer alıyordu. Tam aksesuarlar siyah ve pembe idi. 

Yeni renk göz doldurdu