Samsung’un Telefonları İçin Geliştirdiği 6000 mAh Pili Ortaya Çıktı

Samsung'un Telefonları İçin Geliştirdiği 6000 mAh Pili Ortaya Çıktı

Çağdaş dünyada telefonlarımız uslandı, ekranları gelişti ve operasyon kapasiteleri arkasıydı. Bu surattan da artık telefonlara şarj direndiremez hale geldik.  işletmelerin de bunun için iki çözümü var: Daha az enerji harcayan makineler ve daha çok enerji depolayan bataryalar.

Samsung’dan bir vakit evvel gelen haberlere göre yeni bir telefon, Galaxy M20’lerde bulunan devasa 5000 mAh pili dahi gölgede vazgeçecek. Şimdi ise Güney Kore’de bulunan Samsung Test kuruluşlarından gelen bir resim bu bilgiyi doğruluyor. Mahsul kodu EB-BM207ABY olan pil, anlamsal olarak SM-M207F kodlu makineye ait.

samsung-galaxy-m20s-batarya

Resim çok nitelikli olmasa da pilin kapasitesinin 22,45 Wh olduğu ortaya çıkıyor. Telefonlar ise 3,85 voltta çalışırlar. Bu da bize 5831 mAh kapasite sunar. 6000 mAh’lik bir pil, hem görüntüye hem de temennilere uygun olacaktır.

Samsung’un yeni telefonu Galaxy M20s SM-M207F hakkında çok da fazla bir bilgi yok. Muhtemelen Galaxy M30s ile beraber çıkacak olan makinenin ne zaman tanıtılacağı ve hangi ülkelerde satışa süreceği henüz öğrenilmiyor. Samsung’un daha ucuz telefonlarda daha büyük pil sunmayı seçim ettiği öğreniliyor. 2019 senesinde pek çok mahsul tanıtan Samsung, pek duracak gibi gözükmüyor.

Samsung Galaxy M20S hakkında yeni bilgiler ortaya çıktıkça paylaşacağız. Samsung’un yavaş yavaş ayrıntıların sızmasına izin vermesi ve parçaların testlerini sonlandırmaya başlaması, telefonun birkaç ay içerisinde tanıtılacağını gösteriyor.