Samsung, Yeni Tableti Galaxy Tab A 8 inç 2019’u Duyurdu: İşte Özellikleri

Samsung, Yeni Tableti Galaxy Tab A 8 inç 2019'u Duyurdu: İşte Özellikleri

Teknoloji devi Samsung, yeni tableti Galaxy Tab A 8 inç 2019’u fotoğrafı internet sitesi üzerinden duyurdu. Şık tasarımıyla dikkat sürükleyen model, 8 inçlik ekran ebadıyla kullanıcıların tüm isteklerini karşılayabileceğe benziyor.

İşte Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab A 8.0 inç 2019;

8 inç TFT ekranın kullanıldığı bu tablet, 16:10 ekran oranıyla geliyor ve 4 çekirdekli bir operasyoncudan efor alıyor. Bu operasyoncunun esas frekans sürati 2.0 GHz. 2 GB RAM ile desteklenen model, sahip olduğu 32 GB’lik dahili depolama olanağının yanı gizeme 512 GB’a kadar microSD kart dayanağı sunuyor. Bu sayede kullanıcıların depolama alanı ile alakalı bir meseleleri kalmıyor.

8 megapiksellik arka kamerası bulunan Galaxy Tab A 8 inç 2019’un 2 megapiksellik ön kamerası, görüntülü aramalarda yeterli niteliği sunabilecek kapasitede. 

Tüm bu özelliklerine ek olarak Samsung’un yeni tableti, çocuklar için geliştirilen “Kids Home” modunu destekliyor. Ayrıca bu mahsulün satın alınması dahilinde, 3 ay süresince Spotify Premium üyeliği ve 2 aylık YouTube Premium üyeliği de fiyatsız olarak Samsung tarafından veriliyor.

Tüm bu özellikleriyle beraber duyurulan yeni Galaxy Tab A 8 inç 2019 modelinin maliyeti ve piyasaya sürülme tarihi henüz söylenmedi. Samsung’un ilerleyen günlerde bu bilgileri de paylaşması bekleniyor.