Samsung, Uslu Saati Galaxy Watch Active 2’yi Tanıttı: İşte Maliyeti

Samsung, Uslu Saati Galaxy Watch Active 2’yi Tanıttı: İşte Maliyeti

New York’taki Galaxy Unpacked faalliğiyle eş zamanlı olarak İstanbul’da reelleştirilen faallikten bildiriyoruz.

Samsung hayranlarının yakından takip ettiği ve uzun vakittir beklediği Galaxy Note10 uslu telefonu nihayet bugün tanıtıldı.

Note10’un tanıtımının ardından Samsung, uzun zamandır beklenen uslu saati Galaxy Watch Active 2’nin ilanı reelleştirildi.

Samsung’un şu ana kadar üretmiş olduğu en iyi uslu saat olan Galaxy Watch Active 2, 44 mm ve 40 mm olmak üzere iki değişik alternatifle kullanıcılara sunuluyor.

Siyah ve Altın renk alternatiflerine sahip olan uslu saatin dijital kadrana sahip olması ise bir hayli kullanıcıyı coşturacak gibi gözüküyor. Bir evvelki seride bulunan fiziksel kadran Galaxy Watch Active 2 ile birlikte dokunmatik yüzeye taşınıyor.

Galaxy Watch Active 2 Teknik Özellikleri:

Yonga Seti: Exynos 9110 Dual core 1,15 GHz İşletim Sistemi: Tizen RAM: 4 GB Hafıza: 768 MB Bağlantılar: Bluetooth 5.0, Wi-Fi b/g/n, NFC, A-GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou Dayanıklık ve Su Geçirmezlik: 5 ATM + IP68 Batarya: 40 mm için 247 mAh, 44 mm için 340 mAh Ekran: 360×360 Super AMOLED, Corning Gorilla Glass DX+, Always on Display Ağırlık: 40 mm için 26 gram, 44 mm için 30 gram Şarj: Kablosuz Sensörler: Geliştirilmiş kalp ritmi monitörü, Elektrokardiyograf, 32 G gücüne kadar ölçüm yapabilen ivmeölçer, Jiroskop, Barometre, Etraf Işığı

Fitness odaklı bir uslu saat olan Galaxy Watch Active 2, anlık geri bildirimlerle kullanıcıyı kesintisiz olarak motive ediyor ve niyetine eriştirmede dayanakçı oluyor.

Under Armour ile iş birliğine giden Samsung, Galaxy Watch Active 2 Under Armour versiyonunu da özel tasarım olarak sunuyor. Galaxy Watch Active 2’nin seçili Under Armour spor kunduralarına bağlanabilmesiyle birlikte artık yapılan idmanlarla alakalı çok daha doğru bilgiler bir araya gelebilecek.

Galaxy Watch Active 2 Maliyeti:

Alüminyum: Galaxy Watch Active 2 Bluetooth: 279 dolar Paslanmaz çelik: Galaxy Watch Active 2 Bluetooth: 379 dolar Galaxy Watch Active 2 LTE: 429 dolar Under Armour Edition: Galaxy Watch Active 2 Under Armour Edition: 309 dolar

Samsung’un New York’ta tertip edilen ve bizim de İstanbul’da reelleştirilen eş zamanlı faallikten bildirdiğimiz yeniliklerden haberdar olmak için takipte kalın.