Samsung, Gelecek Sene Galaxy Note ve Galaxy S Serilerini Birleştirebilir

Samsung, Gelecek Sene Galaxy Note ve Galaxy S Serilerini Birleştirebilir

Samsung, her sene iki büyük tanıtım aktifliği hakikatleştiriyor. Bunlardan biri Şubat-Mart yarıyılında gelen Galaxy S aktifliği, öbürü de Ağustos ayında reelleşen Galaxy Note faalliğidir. Söylentilere göre bu döngü yakında sona erebilir.

Samsung, daha evvel Galaxy S10 çabuksu için yaptığı bir basın konferansında, Galaxy S11 adının çok uzun olduğunu kabul etmiş ve gelecek sene serinin adının değişebileceğine işaret etmişti. İşletme ayrıca marka sentezi için iyi bir zaman olduğunu da söylüyor. Bu yorumların, Samsung’un Galaxy S ve Galaxy Note serilerini birleştirmeyi masaya yatırdığı günlerden sonra geldiğini de anımsatalım. 

Evan Blass’ın “sağlam kaynağa” sabrettiğini söylediği bir habere göre bu mevzuda görüşmeler devam ediyor. Görüşmeler neticesinde iki mahsul çabuksu gelen sene resmen birleşebilir.

Samsung Galaxy S ve Galaxy Note’lar birleşiyor mu?

galaxy note 10 ve galaxy s10

Samsung, Galaxy S ve Note çabuksu arasındaki farkı gitgide eksiltti. 2016 senesinde bu yana telefonlar birbirlerine o kadar benziyor ki insanlar Note çabuksu için kalemli Galaxy S muamelesi yapmaya başladı. Görünüşe göre Samsung da bu vaziyetin farkına vardı. 

Samsung’un izleyeceği yol haritası bütün olarak belirli değil ve hiçbir şey şekillenmemiş vaziyette. Ancak iki aygıtın birleşeceği bir “Galaxy One” ya da “Galaxy S Note” isimli bir aygıt karşımıza çıkabilir. 

Samsung bu biçimde takvimde bir boşluk yaratırken S Pen’li yeni bir S çabuksu ile de yoluna devam edebilir.

Samsung, takvimdeki boşluğu Galaxy Fold’la dolduracak

samsung galaxy fold

Samsung, iki mahsulün birleşmesinden dolayı takvimde oluşacak boşluğu, ilk versiyonda yaşanan kasvetlere karşın Galaxy Fold serisinin devamı ile dolduracak. Bu fikirde elbette yenilenen Fold’un performansı da ehemmiyetli rol oynayacak. 

Samsung’un bu sabredebilir aygıtın doğrudan yerini alacak bir başka telefon yapıp yapmayacağını zaman gösterecek. Güney Koreli işletme, zaferli bir mahsul üretebilirse değişik bir alıcı grubunu da sürüklemiş olacak.