Samsung Galaxy Watch Active, Bir Hayli İyileştirme Getiren Bir Aktüelleme Aldı

Samsung Galaxy Watch Active, Bir Hayli İyileştirme Getiren Bir Aktüelleme Aldı

Yakın zamanda halefinin duyurulması beklenen Samsung Galaxy Watch Active, aktüelliğini hala gözetmeye devam ediyor. Galaxy Watch Active 2 ile alakalı rivayetler haftalardır çevrede dolanırken Samsung sanki bu dedikodulara karşı çıkarmışçasına şu an piyasada olan modeline bir aktüelleme getirdi. Aktüellemenin ebadı ufak gibi görünmesine karşın içerisinde bir sürü farklılık barındırıyor.

samsung galaxy watch active

Versiyon anekdotlarına bakıldığında, Galaxy Watch Active’e gelen yeni aktüelleme, daha yeni ve geliştirilmiş Bixby’i kapsıyor. Bixby, firmanın söylediği gibi vazifeleri daha basit halletmenize destekçi oluyor. Bunun yanında Samsung Health’de de birtakım farklılıklara gidiliyor. Soluk Kılavuzu grafiği geliştirilken ve uygulamaya düşük kalp atışı ihtarı getiriliyor.

Uygulama Tepsisi Kullanıcı Arayüzü, aradığınız uygulamaları daha basit bulabilmeniz için geliştirildi. Bunun yanı gizeme Samsung, Goodnight Mode arayüzünü de getirdi. Bu özellik sarih olduğu zaman saatin arayüzü değişik bir görünüm kazanacak.

Bu aktüelleme, Galaxy Watch Active için -her ne kadar öyle gözükmese de- büyük bir aktüelleme. Samsung bu aktüelleme ile beraber bir hayli yeniliğe ve iyileştirmeye imzalaydı. Aktüellemenin Galaxy Watch Active 2’nin duyurulması beklenen tarihten birkaç hafta evvel gelmesi de afallatıyor. Şu anda aktüelleme düzeyli olarak tam Galaxy Watch Active kullanıcılarına dağılıyor, bu surattan şayet aktüelleme henüz size erişmediyse telaş yapmanıza gerek yok, aktüelleme yakın bir zamanda sizin aygıtınıza da erişecektir.

Aktüelleme Anekdotları:

galaxy watch active update notes