Samsung Galaxy S20’nin Kendisinden Evvel Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S20'nin Kendisinden Evvel Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı

Teknoloji dünyası, 11 Şubat’ta Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde tertip edilecek olan Unpacked 2020 faalliğini bekliyor. Bu dev aktiflikte Galaxy S20, S20+, S20 5G, S20+ 5G ve S20 Ultra 5G olmak üzere bütün beş farklı amiral gemisi modeli tanıtılmasını bekliyoruz.

Galaxy S20 tezsi hakkında doğrulanmamış bir hayli bilgi internette dönüyor. Bugün, mobil yazılım geliştirme topluluğu XDA Developers aracılığıyla Galaxy S20’nin fotoğrafı duvar kağıtları da sızdırıldı. Şayet yeni bir duvar kağıdı arıyorsanız, yüksek çözünürlüklü Galaxy S20 duvar kağıtlarına şimdiden sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 duvar kağıtları

samsung galaxy s20 duvar kağıtları

Yeni duvar kağıtları, farklı renklerde çiçek desenleri kapsıyor. Canlı renk kombinasyonları, son birkaç yıldır gördüğümüz temayla eş. Ayrıca su baloncuklarından oluşan duvar kağıtları da oldukça hoş görünüyor. Balonculardaki ince ayrıntıları maksimum 3200 x 3200 piksel çözünürlükte görebilirsiniz. 1:1 en boy oranına sahip duvar kağıtlarını sadece Galaxy S20’de değil, rastgele bir aygıtta kullanabilirsiniz. 

Dört farklı renk kombinasyonuna sahip toplam 8 duvar kağıdı var. Ayrıca bunlara ek olarak, iki de video duvar kağıdı bulunuyor. Tüm duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte indirmek için buradaki iletişime tıklayabilirsiniz. 

Samsung Galaxy S20 tasarımı böyle olacak

galaxy S20

Galaxy S20, 120Hz yenileme süratine sahip 6.2 inç Dinç AMOLED ekran sunacak. Değişik modellerde ise sırasıyla 6.7 ve 6.9 inç ekran bulunacak. Tüm varyantlarda 12GB RAM ile birleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti bulunacak.

Serinin en ekipmanlı modeli olan Galaxy S20 Ultra , 108MP ilk kameraya,10x optik zoomlu ikincil 48MP kameraya ve 12MP ultra geniş açılı kameraya sahip olacak. Dilerseniz, Galaxy S20 serisinde görmeyi beklediğimiz tüm özelliklere ve maliyete buradan erişebilirsiniz.