Samsung Galaxy S10, Ultrasonik Parmak İzi Okuyucusuna Sahip Olacak

Samsung Galaxy S10, Ultrasonik Parmak İzi Okuyucusuna Sahip Olacak
Samsung, gelecek amiral gemisi Galaxy S10’da gelişmiş bir güvenlik sistemi kullanmayı tasarlıyor.

Samsung’un amiral gemisi S serisinin gelecek abonesi için Samsung’un tasarıları oldukça büyük. 10. S acelesi makineyi olacak Galaxy S10, bu bakımdan oldukça ehemmiyet taşıyor. Galaxy S10’un arka tarafta 3 kameraya sahip oalcağını duyuran Güney Koreli işletme, aygıtın iris tarayıcısına sahip olmayacağını, çünkü yeni ultrasonik parmak izi okuyucusu teknolojisinin uslu telefonun güvenliği için yeterli olacağını belirtti.

Yarıyılın uslu telefonlarında kullanılan optik parmak izi okuyucusuna göre Samsung’un yeni teknolojisi: çok daha süratli tarife süratine ve aygıtın ekran yüzeyinin %30 kadar daha aşırısından parmak izine idrak edebiliyor. Şubat ayında tertip edilecek 2019 Mobil Dünya Kurultayı MWC 2019’da tanıtılması beklenen Galaxy S10, sahip olacağı üstün teknolojiyle yarıyılın en çok konuşulan uslu telefonu olacak.

Samsung, Galaxy S10 için – 5.8 inç, 6.1 inç ve 6.4 inç olmak üzere – 3 değişik versiyon tasarlıyor. Üç aygıtın da 3 adet arka kameraya ve ultrasonik parmak izi okuyucusuna sahip olacağı doğrulandı. 3 adet arka kameranın ikisi; 12MP geniş açılı, 12MP telephoto lens olmak üzere Galaxy S9+ ile aynı lensleri kapsayacak. Üçüncü kamera ise 16MP’lik bütünü bütününe 120 derecelik ultra geniş açılı bir kamera olacak. 6.1 inçlik versiyonun düşük maliyetli bütçe telefonu olacağı da rivayetler arasında.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/267850/samsung-galaxy-s10-in-display-ultrasonic-fingerprint-sensor.html

Bir cevap yazın