Samsung Galaxy Note10’un Tüm Fotoğrafı Kılıfları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10'un Tüm Fotoğrafı Kılıfları Ortaya Çıktı

Uslu telefon firmaları, yeni aygıtlarını tanıtmadan evvel bu aygıtlara yardım olacak aksesuarların yapımını hakikatleştiriyorlar ve aygıtlarını aksesuarlarla birlikte lanse ediyorlar.

Ne var ki üretilen bu aksesuarların görüntüleri veya basın görüntüleri, aygıtın tanıtım tarihinden çok evvel internet etrafında yayınlanabiliyor. Samsung’un beklenen uslu telefonu Galaxy Note10 da böyle bir vaziyetle karşı karşıya geldi.

Samsung’un 7 Ağustos tarihinde tertip edeceği bir faallik ile lanse edeceği yeni amiral gemisi Galaxy Note10 için alaka, Samsung kullanıcıları tarafında bir hayli fazla.

Özellikle iş profili için kullanımda sahip olduğu kalemi sayesinde büyük basitlik ve işlevsellik sağlayan Note serisinin yeni modelinin tüm fotoğrafı Samsung kılıfları yayınlandı.

Sarihe kavuşan kılıfların arasında silikon siyah ve beyaz, sağlam yapıya sahip standart siyah ve gri, bir hayli renkte ten, ekranın sağ tarafında şerit hâlinde yeni LED View Cover kılıflar yer alıyor.

Galaxy S10 Plus uslu telefonuyla gündeme gelen LED aydınlatmalı kılıfın aşırısıyla hoşlanılması üzerine Samsung, Galaxy Note10 uslu telefonu için de LED aydınlatmalı kılıfları kullanıcılarına sunacak. Aktiflikten hemen sonra ön siparişlerin açılacağı ancak teslimatların 23 Ağustos tarihinden itibaren asıllaştırılacağı söyleniyor. Samsung’un Note10 için hazırladığı öteki kılıfların görsellerini alttan araştırabilirsiniz.