Regnant Esports, Rainbow Six Siege Ekibiyle Bugün Turnuva Gayreti Verecek

Regnant Esports, Rainbow Six Siege Ekibiyle Bugün Turnuva Gayreti Verecek

Webtekno’nun ana sponsoru olduğu Regnant Esports, gayret verdiği alanlardan bir tanesinde daha sahaya çıkmaya hazırlanıyor. Regnant, Rainbow Six Siege ekibiyle Secret Stars turnuvasında yarışacak.

Regnant Esports, 11 Şubat 2020 tarihinde tertip edilen Secret Stars turnuvasının elemelerinden birincilikle çıkmayı muvaffak olmuştu. Üzüntüye turunu zaferle geçen Regnant Rainbow Six Siege takımı, bugün 15 Şubat 2020 950 dolar mükâfat havuzlu turnuvada boy gösterecek.

Secret Stars turnuvası

Regnant Esports Rainbow Six Siege

Mükâfat havuzunda 950 dolar bulunan turnuvanın birincisi 405 dolar, ikincisi 180 dolar, üçüncüsü 112,5 dolar, dördüncüsü ise 67,5 dolar kazanacak. Turnuvada beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci olan takımlar ise 22,5 dolarlık mükâfatın sahibi olacak. 4 tur olacak olan turnuvanın tüm turları bugün içerisinde oynanacak ve turnuva sonlanacak.

Turnuvada gayret edecek olan Regnant Esports Rainbow Six Siege takımı ise şöyle:

Emre “Bodolf” Kurt Tolga “Turqo” Yılmaz Ali “ENDY” Kalender Efe “GutterO” Aras Mustafa “Holyaim” Zengin Eray “Potenza” Kılıç

Turnuva maçlarının izlenebileceği rastgele bir yayın irtibatı ise ne yazık ki bulunmuyor. Ancak turnuvayla alakalı daha ayrıntılı bilgilere erişmek için buraya tıklayarak turnuva sayfasına erişebilirsiniz.

Biz de sponsoru olduğumuz Regnant Esports’a ve turnuvada gayret edecek olan Rainbow Six Siege ekibine zaferler diliyoruz. Siz de Regnant Esports’un Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip edebilir ve ekibin fotoğrafı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.