Redmi Genel Müdürü, Redmi Note 8’i Doğruladı

Redmi Genel Müdürü, Redmi Note 8'i Doğruladı

Uslu telefon üreticilerinin üzerlerinde aylar süresince çalışmalar yaptığı ve en harikulade hâllerine getirerek tanıtıp piyasaya sürdüğü uslu telefonların bilgileri çok ama çok evvelinden sarihe çıkabiliyor.

Beklenen makinenin üzerinde çalışmaların sürdüğünün haberini alan kullanıcılar ise bu uslu telefon hakkındaki bilgileri en kısa zamanda bilmek istiyorlar. Sabırsızlanan birkaç Redmi kullanıcısı sayesinde ise firmanın yeni telefonu hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı.

Redmi’nin Genel Müdürü Lu Weibing’i yenilikleri bilebilmek için Çin’in sosyal medyası Weibo üzerinden asıllaştırılan yazışmalarda sıkıştıran hayran kitlesi, bütün de istediğini elde etti.

Redmi Note 8 ismine sahip olan uslu telefon üzerinde çalışıp çalışmadıkları sualini Lu Weibing’e yönelten hayran kitlesine karşılık olarak Weibing, makinenin çok yakında geleceğini doğruladı.

Note 8 uslu telefonunun sektörde devrim yaratacak kalitede olduğuna dikkat sürükleyen Weibing ne yazık ki makine hakkında rastgele bir ayrıntılı bilgi veya makinenin tanıtım tarihini paylaşmadı.

Öbür bir yandan Redmi gibi bir markanın sektör devlerinin amiral gemisi çabuksu uslu telefonlarıyla aynı kulvarda yarışacak bir makine üretmesi ise Redmi hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.