Red Dead Redemption 2’nin Bilgisayar Grafik Özellikleri Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2’nin Bilgisayar Grafik Özellikleri Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2’nin bilgisayar versiyonuna ait rivayetler bitmek öğrenmiyor. Bu kereki rivayetin ise daha geçerli bir kaynağı var: GTAforum abonesi rollschuh2282. Daha doğrusu onun paylaştığı ekran görüntüleri. 

Red Dead Redemption 2’nin dayanakçı uygulamasından bilgisayar ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşan kullanıcı, oyunun bu platform için de hazırlandığını iddia etti. Forum kullanıcıları, bu bilgilerin GTA V’deri kalan artıklar olmadığını söyledi. Geriye bir tek Take-Two’nun fotoğrafı olarak bülten yapması kaldı. 

RDR 2 bilgisayar versiyonu ile GTA V özellikleri arasındaki farklar da göze çarpıyor. Misalin RDR 2 için DirectX 12 takviyeyi mevzubahisi olacak. Ayrıca grafik opsiyonları da bu oyunda kaydırma çubukları ile gösterilecek. Rockstar, oyunun R* Editor menüsüne de muhtelif özellikler ilave edecek. Hazır ayarlar arasında, GTA V’de karşımıza çıkmayan Ultra seçeneği de yer alacak. 

red dead redemption 2

Oyunla alakalı grafikler, sistem, arayüz, hakimiyet ve görüntü gibi ayrıntılar da elbette büyük ehemmiyet taşıyor. Bu mevzularda çalışmalar bitirilmeden bir reyin görmemiz pek mümkün değil. 

Meraklı olanlar, bahsi geçen kodları burada bulabilir