Recep İvedik 6’nın Mevzusu ve Çıkış Tarihi Duyuruldu

Recep İvedik 6'nın Mevzusu ve Çıkış Tarihi Duyuruldu

Türk sinema sektörünün en çok izlenen serilerinden biri olan Recep İvedik tezsi, çıktığı ilk günden beri rekorlar kırıyor. Bazı insanların yoğun tenkidine maruz kalan kimilerinin de çok hoşlandığı Recep İvedik filmleri, 2008 senesinden bu yana toplam 5 kere karşımıza çıktı.

Beşinci filmi 2017’de vizyona giren ve seyirci rekoru kıran filmin devamı kalitesindeki Recep İvedik 6’nın Şubat 2019’da beyaz perdeye gelmesi tasarlanmış fakat bir hayli oyuncunun katıldığı “Cinemaximum eylemi” sonucunda ertelenmişti. Çıkan yeni sinema yasayı ile beraber sualin çözülmesi sonucunda filmin çıkacağı da söylenmişti. Şahan Gökbakar, yeni filmin çıkış tarihini ve filmin mevzusunu Instagram hesabına söyledi.

Recep İvedik 6, 8 Kasım’da geliyor:

recep ivedik 6

Şahan Gökbahar, yaptığı paylaşımda Recep İvedik’in yeni macerasının Kenya olduğuna işaret ediyor. Konya’yı yanlış kavrayıp Kenya’ya gidecek olan Recep, cinsli cinsli serüvenlere atılacak. Başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan’ın yer aldığı filmi, Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar idarıyor. İmalciliğini Çamaşırhane Film’in üstlendiği filmin gişede nasıl kazançlar elde edeceğini kesin olarak öğrenemesek de düşük olmayacağını varsayım etmek çok da güç olmayacaktır.

Recep İvedik tezsi ve 6 film mevzusunda sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.