Polisten kaçan hırsızlık kuşkulusu öyle bir yere sıkıştı ki

Polisten kaçan hırsızlık kuşkulusu öyle bir yere sıkıştı ki

Merkez Yüreğir ilçesi Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde bir şahsın el otomobiliyle kömür çaldığı ihbarı üzerine vaka yerine polis ekipleri sevk edildi.  Bölgeye giderek etrafta bir vakit araştırma yapan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Ofis Amirliği takımları, eşkal bilgisi verilen zanlı İ.Ş’yi kendilerinden saklanmaya çalışırken park halindeki kamyonetle bir konutun bahçe duvarı arasına sıkışmış buldu.  Kuşkuluyu bulunduğu yerden çıkartamayan takımlar itfaiyeden takviye istedi.

“NE İŞİN VAR BURADA, OTOMOBİLİ MAHVETTİN”
Vaka yerine gelen Adana Megakent Belediyesi CANKUR takımları, evvel etraftaki yurttaşların dayanağıyla kamyoneti sürükleyerek bu bireyi kurtarmaya çalıştı.

Vasıtanın hareket ettirilememesinin ardından vaka yerine gelen kamyonet sahibi, İ.Ş’ye “Ne işin var burada, otomobili mahvettin.” diyerek tepki gösterdi.

BAHÇE DUVARI KIRILARAK ÇIKARILDI
İtfaiye takımları, kamyonetin çalıştırılıp hareket ettirilmesi gidişatında zanlının yaralanacağını değerlendirmesi üzerine bahçe duvarını kırarak kuşkuluyu bulunduğu yerden çıkarttı. Nezaretine alınan İ.Ş, daha sonra polis merkezine götürüldü.