Pokémon GO’ya Önümüzdeki Hafta Hudutlu Süreli Bir Aktiflik Gelecek

Pokémon GO’ya Önümüzdeki Hafta Hudutlu Süreli Bir Aktiflik Gelecek

Bir yarıyılın en popüler oyunlarından olmayı muvaffak olmuş bir reyin olan Pokemon GO, her ne kadar daha önceki günlerindeki kadar oyuncuya sahip olmasa da kitlesini elinde yakalamak için kesintisiz yeni faallikler tertip ediyor. Bu faalliklerden en yenisiyse gelecek hafta başlayacak ve iki popüler ‘Legendary’ seviyesindeki Pokemon’u geri getirecek olan hudutlu süreli ‘Special Raid’ hafta sonu faalliği olacak.

Pokemon GO Special Raid, bir vakittir oyunda olan ancak Battle Raids’te yer almayan Latios ve Latias’ı içeriyor. Ejderha ve psişik tiplerle savaşmak ve onları tutabilmek için yeni bir fırsat olan bu aktiflik, oyunculara bazı Gen V Pokemon’ları test etme kaderi de sunacak.

Özel aktiflik, 24 Ocak Cuma günü başlayacak ve 27 Ocak Pazartesi günü sona erecek:

Pokemon GO Latios

Special Raid hafta sonu faalliği, 24 Ocak 2020 Cuma günü TSİ 02.00’da başlayacak ve 27 Ocak 2020 Pazartesi günü TSİ 02.00’da sona erecek. Aktiflik süresince efsanevi Pokemon Latias ve Latios, beş yıldızlı raid’lerde görünecek. Bu noktada oyuncuların unutmaması gereken şeyse hem Latios hem de Latias’ın parlak versiyonlarının da oyunda yer alacağı olacak. Bu da koleksiyonunuza birkaç parlak Pokemon ilave etmek için şahane bir fırsat olabilir.

Yüksek seviyelerde Latias ve Latios’a karşı en iyi taktikler, oyunun en eforlu Dragon tipi Pokemon’ları olan Dialga, Rayquaza ve Palkia’yı kullanmak gibi görünüyor. Misyon listesi için bir hayli değişik alternatif bulunuyor ancak bu üçü muhtemelen en iyileri olacaktır.

Pokemon GO, şu anda dünyanın belli bölgelerinde oynanabilir vaziyette. Şayet oyunu uslu telefonunuza indirmek istiyorsanız ve nasıl yapılacağını öğrenmiyorsanız; Android makineler için bir ‘APK’ dosyası indirebilir, iOS makineler içinse App Store’daki tarifli ülkeyi değiştirerek oyunu indirebilirsiniz.