PlayStation Store’da ‘Flaş Aralık’ İndirimleri Başladı Death Stranding de İndirimde

PlayStation Store'da 'Flaş Aralık' İndirimleri Başladı Death Stranding de İndirimde

Bir seneyi daha geride vazgeçmemize artık çok az bir müddet kaldı. Yılbaşının ve yeni senenin oldukça yanaşmış olduğu şu günlerde bir hayli marka ve mağaza; alıcılarına, yılbaşı veya aralık indirimleri sunuyor.

Bu mağazalardan bir tanesi de PlayStation’ın mağazası. PlayStation Store, Flaş Aralık İndirimleri ismi altında mağazasındaki bazı oyunlara %70’e varan indirimler uyguladı. İndirime giren oyunlar arasında son günlerin popüler oyunu Death Stranding de yer alıyor. Peki, indirime giren oyunları neler?

Flaş Aralık İndirimleri:

Death Stranding

Hideo Kojima’nın geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü Death Stranding, büyük eko uyandırmış ve gayet zaferli puanlar almıştı. Death Stranding Dijital Deluxe Sürüm, 489 TL’den 259 TL’ye indi. Oynamadıysanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Need for Speed Heat

Yeniden geçtiğimiz ay piyasaya sürülen bir reyin daha. Electronic Arts’ın dağıtıcılığını yaptığı Need for Speed Heat Deluxe Sürüm, 519 TL’den 337,35 TL’ye indi.

Dark Souls 3

2016 senesinde çıkış yapan ve PS4 versiyonuyla hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan oldukça sağlam puanlar almayı muvaffak olan Dark Souls 3, iyi bir indirim aldı. Bayağı maliyeti 219 TL olan reyin, 49 TL’ye indi.

MediEvil

Sony Interacitve Entertainment bünyesinde çıkan ve oyunculardan geçer anekdot almayı muvaffak olan MediEvil, 189 TL’den 84 TL’ye, oyunun Deluxe Sürüm’ü ise 249 TL’den 134 TL’ye indi.

Tekken 7

İki yıl evvel çıkan ve eleştirmenlerden iyi puanlar almayı muvaffak olan kavga et oyunu Tekken 7, oldukça sağlam indirim yapılan bir öteki reyin. Bayağı maliyeti 259 TL olan reyin, indirim kapsamında 49 TL’ye kadar indi.

Hitman 2

Geçtiğimiz yıl oyunculara sunulan Hitman 2’de indirime giren oyunlar arasında yer alıyor. Reyin, 299 TL’den 94 TL’ye kadar indi. Oyunun Gold Sürüm’ü, 459 TL’den 139 TL’ye, Genişleme Pasosu ise 189 TL’den, 89 TL’ye indi. Ayrıca Hitman HD Enhanced Collection 269 TL’den 79 TL’ye indi.

Battlefield V ve EA Sports UFC 3

İki reyin birden bir koli hâlinde indirime sunuluyor. Hem kavga et hem de savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız bu kutuyu değerlendirebilirsiniz. Bayağı bedeli 399 TL olan bu koli ise 114 TL’ye inmiş gidişatta.

Plants vs Zombies

Geçen ay çıkan bir reyin ve yeniden hoş bir indirim. Oyunun BFN Season’s Eatingz versiyonu 319 TL’den 159 TL’ye indi.

Rage 2

Bu yıl içerisinde çıkan Rage 2 de oldukça büyük indirim alan oyunlardan bir tanesi. Oyunun bayağı versiyonu 469 TL’den 84 TL’ye inerken Deluxe Sürüm ise 569 TL’den 114 TL’ye kadar indi.

PlayStation’ın Flaş Aralık İndirimleri’ni nasıl buldunuz? İndirime giren bu oyunlardan hangilerini satın almayı düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve tercihlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.