Piyasaya Çıkmadan Her Şeyini Bildiğimiz Pixel 4 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Piyasaya Çıkmadan Her Şeyini Bildiğimiz Pixel 4 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Şu ana kadar çok az rakamda telefon Pixel 4’te olduğu gibi piyasaya daha çıkmadan neredeyse tamamen ortaya çıktı. Telefonun ayrıntılarının bu kadar sızmasının sebeplerinden birisi de Google’ın kendisi. Şimdiye kadar zati kezlerce paylaşılan telefonun özelliklerini ve neye benzediğini öğreniyoruz. Şimdi ise Pixel 4 hakkında daha evvel hiç dinlemediğimiz özelliklerle birlikte bir uyuşmanın ayrıntıları ortaya çıktı.

Ishan Agarwal ve Brandon Lee’nin paylaştığı yeni görüntülere göre Pixel 4, evvelki tasarımlarla birebir aynı. Yeni görüntülerde dikkat sürükleyen bir detay ise telefonun üç değişik renkte görülmesi. Lee’nin söylemesine göre birkaç aydır gördüğümüz mercan rengi veya turuncu renk, hakikatinde hudutlu rakamda ön sipariş için üretildi. Bu sebeple bu renk bir Pixel 4 isterseniz elinizi acele yakalamak zorunda kalacaksınız.

Pixel 4 satın alan kullanıcılara bazı armağanlar sunulacak:

pixel 4

Amerika Birleşik Devletleri’den 9to5Google ise Google One uygulamasında, Pixel 4 satın alan herkesin Google’dan üç ay süresince fiyatsız bulut depolama alanı alabileceğini ortaya çıkaran yeni kodlara erişti. Bu vaziyet telefonun satışlarını artırmak için iyi bir usul gibi görünüyor. Reddit’te yayınlanan ve Android Central tarafından da haberi yapılan bilgiye göre İngiltere’deki üç cerrahtan birinden ön siparişle beraber Pixel 4 aldığınız takdirde promosyon olarak bir HP Chromebook 14’şöhret sahibi oluyorsunuz.

5,7 inç ekrana ve 16 MP + 12 MP iki arka kameraya sahip olan Pixel 4 ile beraber 6,3 inç ekrana sahip olan Pixel 4 XL modelleri, 15 Ekim günü resmen tanıtılacak. Bu ihtişamlı aygıt resmen piyasaya çıktığında haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeyi unutmayın.