PES 2020 ve NBA 2K20, Playstore’da Avantajlı Maliyetleriyle Ön Siparişe Çıktı

PES 2020 ve NBA 2K20, Playstore’da Avantajlı Maliyetleriyle Ön Siparişe Çıktı

Türk Telekom, reyin oynamayı hoşlananları uygun maliyetler ve taksit olanaklarıyla yeni oyunlarla buluşturuyor. Futbol ve basketbol oyunlarından beğenilen oyunların hayranlarıyla buluşturmak isteyen Türk Telekom, avantajlı maliyetlerle PES 2020 ve NBA 2K20 oyunlarını ön siparişe açmış vaziyette.

PES 2020

Barcelona’nın unutulmaz orta saha oyuncusu Andres Iniesta ile beraber geliştirilen popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer’ın son oyunu PES 2020, üst seviye grafikleri ve mekanikleriyle bir hayli şahsın gönlüne taht kuracak gibi görünüyor. Oyunu ön siparişle beraber alanların 10 maç süresince Ronaldinho ve Lionel Messi şahsiyetlerine de sahip olacak. Tüm bunların yanı gizeme 10 hafta süresince 3 oyuncu için elit menajer ve sözleşme yenileme avantajları da oyunu ön siparişle satın alanlara verilecek.

eFootball PES 2020’nin standart versiyonu 180 TL, özel versiyonuysa 264 TL’den satışa sunulmuş vaziyette.

eFootball PES 2020 adlı oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

eFootball PES 2020 Legend Edition adlı oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

NBA 2K20

Futbol oyunlarını çok hoşlanmayan ancak basketbol oyunlarına bayılan şahısların bir numaralı seçimlerinden NBA 2K20, yenilenmiş kadrolar, yenilenmiş formalar ve yeni oyuncularla beraber sizi NBA dünyasının içine atacak. Kendi oyuncunuzu yapıp kariyer basamaklarını tırmanma alternatife de sahip olabileceğiniz oyunda kendinizi geliştirip tüm gelişiminizi dünyaya duyurabilirsiniz.

NBA 2K20’yi ön sipariş sürecinde alan oyuncular, standart koliyi almaları gidişatında 5.000 Virtual Currency, 5.000 MyTEAM puanı ve MyTEAM kolileri gibi özel imkânlara da fiyatsız bir biçimde sahip olabilecek. Bunun yanı gizeme Digital Deluxe ve Legend Edition versiyonlarında kullanıcıların elde edeceği ekstralar da çoğalacak.

NBA 2K20’nin standart versiyonunun maliyeti 198 TL’yken Digital Deluxe koliyi 268 TL, Legend Edition versiyonuysa 320 TL’ye satın alınabilecek.

NBA 2K20 adlı oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

NBA 2K20 Digital Deluxe adlı oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

NBA 2K20 Legend Edition adlı oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.