OnePlus 7 Pro Modeli İçin Android Q Geliştirici Önizlemesi Ortaya Çıktı

OnePlus 7 Pro Modeli İçin Android Q Geliştirici Önizlemesi Ortaya Çıktı

Geride vazgeçtiğimiz hafta sonu itibariyle OnePlus, suskun bir biçimde belki de yanlışlıkla OnePlus 7 Pro için Android Q geliştirici önizlemesi yayınladı. Önizlemenin kapsadığı özellikler arasında yeni “Süper Macro” ve kamera için odak takibi ayarları, Dijital Denge, ayarlanabilir Zen Modu aralıksızı ve yeni mimik manipülasyonları bulunuyor.

Her ne kadar OnePlus, Geliştirici Önizlemesi 4 için fotoğrafı bir söylemede bulunmasa da OnePlus 7 Pro forumlarındaki bazı kullanıcılar kendilerine aktüellemenin geldiğini iddia etti. OnePlus 7 Pro sahibiyseniz bu aktüellemeyi internet civarında bulabilirsiniz.

OnePlus 7 Pro için gelen Geliştirici Önizlemesi 4’te ortaya çıkan farklılıklar:

oneplus 7 pro android q

Android Auto uygulaması ortadan kalktı. OnePlus’ın kamera uygulamasına Odak Takibi ve yeni Süper Macro modu ilave edildi. Zen Modu aralıksızı ayarları ilave edildi 20, 30, 40 ve 60 dakika Dijital Denge uygulaması geldi. Mimik manipülasyonları değişti. Pil imleci Süratli Ayarlar’ın sol tarafına çekildi.

OnePlus’ın Android Q Geliştirici Önizlemesi 4’te beliren özellikler, ayrıca OnePlus 7 Pro ve muhtemelen değişik OnePlus telefonlara da “sideload” harekâtı ile yüklenebiliyor. Bazı telefonlarda Odak Takibi çalışmasa da yeni Süper Macro modu ve Zen Modu ayarları, Android 9 Pie yüklü OnePlus 7 Pro’larda kullanılabiliyor.