Netflix’in Hoşlanılan Dizisi ’The OA’nın 3. Sezonu İptal Edildi

Netflix’in Hoşlanılan Dizisi ’The OA’nın 3. Sezonu İptal Edildi

Son senelerde çok ciddi bir çıkış tutarak dünyanın önde gelen çevrimiçi dizi ve film platformu haline gelen Netflix, “Original” içerikleriyle dikkat sürüklemeyi muvaffak oluyor. İşletmenin yayınladığı neredeyse her Original içerik, Netflix aboneleri tarafından hoşlanılıyor ve bir biçimde gündem olmayı muvaffak oluyorlar.

Bu kere Netflix’in ilk kere 2016 senesinde yayınladığı, yayınlandığı ilk günden beri de popülaritesi düşmeyen “The OA” adlı bilim kurgu dizisiyle alakalı, dizinin hayranlarını üzecek bir haber geldi. 2 sezon olarak yayınlanan dizi projesi, final yapmadan iptal edildi.

netflix dizi

The OA’nın iptal kararı, Netflix tarafından duyuruldu. Mevzuyla alakalı söylemelerde bulunan Netflix’in Original içeriklerinden mesul başkan yardımcısı Cindy Holand, The OA’nın 16 kısmından olağanüstü derecede iftihar dinlediklerini ve Brit Brit Marling, dizinin yaratıcı adlarından ve aynı zamanda da başrol ve Zal’a Zal Batmanglij, dizinin yaratıcısı minnettar olduklarını söyledi. Holand, bu iki adla yeniden çalışmak istediklerini belirtti.

Dizi her iki sezonuyla da isminden sıkça laf ettirmişti. Özellikle de ikinci sezonla beraber dizinin hayranları, merakla üçüncü sezonda ne olacağını bekliyorlardı ancak yapılan söylemelerle beraber, The OA’nın hiçbir zaman üçüncü sezonunun olmayacağı anlaşılmış oldu. Mevzuyla alakalı fikirleriniz nelerdir? The OA’nın üçüncü sezonu olmalı mıydı? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize izleyecek yeni bir dizi arıyorsanız En İyi Netflix Dizileri içeriğimize bir gözatabilirsiniz.