Netflix, Çiftler İçin Cümbüşlü Bir Ortak İzleme Kontratı Yayınladı

Netflix, Çiftler İçin Cümbüşlü Bir Ortak İzleme Kontratı Yayınladı

Sözleşme hakikatinde oldukça kolay. Çiftlerin ortak bir şeyler izleme mevzusunda en çok şikayet ettiği meseleler maksada oturtulmuş. Listedeki meseleler partnerleriyle ortak bir dizi izleyenlere oldukça tanıdık gelecektir.

Kararlar ve Şartlar

Yatakalmayacağım Bir şeyler kaçırdığım için öteki bireyin geri sarmasına neden olacak olan telefonumun dikkatimi dağıtmasına izin vermeyeceğim Öteki şahıs olmadan diziyi izlemeye devam etmeyeceğim Diziyi izlerken konuşmayacağım Spoiler verme hududuna yanaşırsam, öteki şahıs ile paylaşmayacağım

Kontratta ayrıca henüz yeni kısımları izlememiş partnere spoiler verme alışkanlığı gibi makûs alışkanlıklara da yer veriliyor. Kontratın üç maddesi de bir şeyler izleme sırasında hakikatleşebilecek rahatsız edici tutumları kapsıyor.

Netflix, kontratın şahidi olarak da kendisini yerleştirmiş vaziyette. Natürel ki cümbüşlük olan bu kontrat çiftler arasında kontrat maddelerine uymama gidişatında tanımlanacak bir ceza ile daha da cümbüşlü hale getirilebilir.

Siz Netflix ortak izleme kontratı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce kontrata değişik hangi maddeler ilave edilebilir. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.