Müslüm Gürses’in Eşi Saygıdeğer Nur, Müslüm Filminin İmalcisine Kabahat İlanında Bulundu

Müslüm Gürses'in Eşi Saygıdeğer Nur, Müslüm Filminin İmalcisine Kabahat İlanında Bulundu
Müslüm Gürses’in yüzüğünün ve gömleğinin sarih artırma ile satılması üzerine Saygıdeğer Nur kabahat ilanında bulundu.

İstanbul’da 8 Ocak günü reelleştirilen Manisiz Yaşam Vakfı’nın Senenin En İyileri Ödül Töreni’nde sarih artırma ile satışa çıkarılan ve Müslüm Gürses’e ait olduğu iddia edilen eşyalar nedeniyle Müslüm Gürses’in eşi Saygıdeğer Nur, filmin imalcisi Mustafa Uslu ve vakıf hakkında kabahat ilanında bulundu.

Müslüm Gürses’e ait olduğu iddia edilen ve sarih artırma ile Ferman Toprak’a afiş ve yüzüğün toplam maliyeti 23.000 TL’ye satılan yüzüğün hakikat olmadığını, hakikat yüzüğün kendi parmağında olduğunu ve can verene kadar da parmağından çıkmayacağını söyleyen Saygıdeğer Nur, yeniden sarih artırmada Demet Akalın’a 10.000 TL’ye satılan gömleğin de hakikat olmadığını ve hakikat gömleğin Şanlıurfa Müzesi’nde sergilendiğini söyledi. Bunların üzerine Nur, hem satın alanların hem de kendisinin kandırılması nedeniyle Üretimci Mustafa Uslu ve Manisiz Yaşam Vakfı hakkında “Kaliteli Dolandırıcılık” kabahatinden şikayette bulundu.

Gürses’in eşi Saygıdeğer Nur, basın üyelerine yaptığı söylemede: “Onları kabahatli buluyorum. Kırıntı parayla 10 bin liraya, 20 bin liraya bir yüzük, gömlek satılacak herkes onu yapabilir. Ama çok milyarlar kazanan insan bunu yaparsa benim için üzücü bir hadise. Eşimin adını paramparça ediyorlar. Eşimi kullanıyorlar artık yeter.”  diyerek yeisini dile getirdi.

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/turkiye/201901121037060127-saygıdeğer-nur-muslum-film-yapimcisina-suc-ilanı/