Muharrem İnce Kılıçdaroğlu ile neden görüşmek istediğini anlattı

Muharrem İnce'den buluşma arzı sonrası sansasyonel laflar

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesine ait, “Ben partinin cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel tercih yanaşmış, Genel Başkan ile görüşmemizden daha natürel bir şey olamaz” ifadesini kullandı.” dedi.

BAYKAL’IN MANEVİ ANNESİ HAYATINI KAYBETTİ
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın manevi annesi Nezihe Altıok, uzun zamandır rehabilitasyon gördüğü sağlık kurumunda ölüm etti. Altıok için cuma namazının ardından Kocatepe Camii’nde cenaze namazı kılındı. Namaza aile yakınlarının yanı gizeme CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP’li milletvekilleri ve çok rakamda partili katıldı. Altıok, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
”GÖRÜŞMEMİZDEN DAHA NATÜREL BİR ŞEY OLAMAZ”
Cenaze namazının ardından basın üyelerinin suallerini cevaplayan Muharrem İnce, CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan buluşma arzına ait, “Ben partinin cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel tercih yanaşmış, Genel Başkan ile görüşmemizden daha natürel bir şey olamaz” ifadesini kullandı.

İNCE’DEN NASİHAT
İnce, İstanbul Belediye Başkanlığı adaylığı için ise, “Ben kendi şahsi tasamın peşinde değilim. Ben ülkemin, partimin peşindeyim. Onların zaferli olmasını istiyorum. Tasamız bu. Ama size şunu söyleyeyim; gazeteci dostların ön tercih nedir, meyil yoklaması nedir, aday yoklaması nedir evvel bunları bilip haberleri ona göre yazmalarını nasihat ederim” diye konuştu.

BULUŞMA ARZ ETMİŞTİ
Muharrem İnce, CHP Genel BaşkanıKemal Kılıçdaroğlu’ndan buluşma istemişti. İnce, buluşma arzını CHP Genel Merkezine iletmişti. Kılıçdaroğlu’nun da bu arza pozitif baktığı, görüşmenin gelecek hafta parti genel merkezinde ya da TBMM’de hakikatleşebileceği ifade edilmişti.

Muharrem İnce’den ‘İstanbul adaylığı’ sualine cevap!