Müge Anlı’ya çıkmıştı! Cesedi dağılıp sobada yakmış

Müge Anlı'ya çıkmıştı! Cesedi dağılıp sobada yakmış

KIRIKKALE’de ailesi tarafından kayıp müracaatı yapılan ve 20 gündür kendinden haber alınamayan Feride Ercan’ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Ercan’ın cinayet zanlısı ise bir zamandır görüştüğü Hikmet Yalçınkaya olduğu belirtildi.

Müge Anlı’nın programına mevzu olan Feride Ercan’ın öldürüldüğü ortaya çıktı. Geçtiğimiz ay kayıp müracaatı yapılan ve Müge Anlı’nın programına na misafir olan Feride Ercan’ın cinayet zanlısı ise tanıdık bir ad çıktı.

PROGRAMA KATILMIŞ

Müge Anlı’nın programına katılan Hikmet Yalçınkaya, Feride Ercan ile görüştüğünü söylemiş ve bulunmasını istemişti. Programdaki paradokslu ifadeleri üzerine harekete geçen polis geçtiğimiz günlerde Hikmet Yalçınkaya’yı nezaretine aldı.

VAHİM CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Cinayet ofis takımları tarafından çapraz sorguya alınan Yalçınkaya’nın cinayeti itiraf ettiği kaydolundu. Polisteki sorgusunda Ercan ile buluştuğunu bir zaman otomobilde dolaştıktan sonra münazaraya başladıklarını söyleyen Yalçınkaya, burada başına vurarak öldürdüğü Ercan’ın köye götürerek testere ardından da sobada yaktığını itiraf etti.