Mark Zuckerberg’den WhatsApp’ın Satın Alma Süreciyle Alakalı Seneler Sonra Gelen Söyleme

Mark Zuckerberg'den WhatsApp'ın Satın Alma Süreciyle Alakalı Seneler Sonra Gelen Söyleme
Mark Zuckerberg, geçtiğimiz hafta sonu katıldığı bir programda WhatsApp’ın satın alma süreci sırasında köpeğinin nasıl ehemmiyetli bir rol üstlendiğine söyledi.

Geçtiğimiz Pazar günü dün CNN International’da Laurie Segall’ın programına davetli olan Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, dünyanın en popüler anlık iletileşme uygulaması olan WhatsApp’ın satın alınması ile alakalı WhatsApp’ın kurucularından Jan Koum ile hakikatleştirdikleri görüşmenin ayrıntılarını paylaştı.

WhatsApp’ı satın almak için Koum ile hakikatleştirdikleri görüşmenin oldukça gergin ve yorucu geçtiğini dile getiren Zuckerberg, ‘’Oldukça gergin bir yemini. Jan düşünmek için zaman istedi. Bütün o anda köpeğim Beast içeri girdi ve jan’ın kucağını sıçradı ve buzlar eridi.’’ diyerek köpeğinin Koum’u yumuşatmak mevzusunda oldukça işe yaradığını söyledi.

Kurulduğu günden bu yana süratle gelişen ve dünyanın en büyük sosyal medya platformu haline gelen Facebook, 2014 senesinde 19 milyar dolarlık rekor bir değerle WhatsApp’ı satın aldı. Facebook, satın alımın ardından WhatsApp’ın otonom bir firma olarak varlığını sürdüreceğini söylese de son bir sene içinde reelleşen büyümeler, bu otonomluğun son demlerinde olduğunu gösteriyor.

Kaynak : https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/zuckerbergdenwhatsappitirafi-5-yil-sonra-acikladi,MMFFAM4Htky3KhtJbuY4tg/Fwx245eF-USHbqwszMKqVQ   4 1 1 1 0 Emoji İle Tepki Ver 4 1 1 1 0