LG, 2017 Senesinde Piyasaya Sürdüğü K20’yi Aktüelledi: İşte Maliyeti ve Özellikleri

LG, 2017 Senesinde Piyasaya Sürdüğü K20'yi Aktüelledi: İşte Maliyeti ve Özellikleri

Daha Önceki günlerini mumla arayan teknoloji devi LG, bir yarıyıl isminden laf ettirmeyi muvaffak olan telefon modelinin aktüel versiyonunu Avrupa pazarına sürmeye hazırlanıyor. LG’nin piyasaya sürmeye hazırlandığı bu telefon modeli ilk kere 2017 senesinde piyasaya sürülen K20. Ancak bu telefonun yeni versiyonu “K20 Go Edition” olarak adlandırılıyor.

LG’nin yine piyasaya sürdüğü bu modelin daha önceki modele göre tek farkı, isminden de anlaşılabileceği gibi işletim sistemi. LG o yarıyıllarda, bu uslu telefon modelini Android 7 Nougat işletim sistemiyle beraber piyasaya sürmüştü ve bu işletim sistemi artık aktüelliğini yitirmiş vaziyette.

İşte LG K20 Go Edition:

lg k20

Bu telefonun teknik özelliklerine değinecek olursak; gerçeğinde 2017 senesinde piyasaya sürülmüş olan modelden çok da bir farkının olduğunu söylemek muhtemel değil. LG K20 Go Edition, 18:9 en boy oranına sahip 5.45 inçlik ekranıyla geliyor. Bu ekran 480 x 960 piksel çözünürlük sunuyor. Telefonun dört çekirdekli harekâtçısı da daha önceki modelle aynı ancak yalnızca azıcık daha geliştirilmiş vaziyette. Ayrıca LG K20 Go Edition, 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafızayla destekleniyor. Tüm bunların yanı gizeme telefonda 8 megapiksellik arka kamera ve 5 megapiksellik ön kamera bulunuyor. Günlük kullanımlar için iş görebilecek bir model olsa da LG K20 Go Edition’ın ağır oyunları kaldırmasının muhtemel olmadığı söylenebilir.

LG K20 Go Edition Teknik Özellikleri:

5.45 inç LCD ekran 480 x 960 piksel, 18:9 en boy oranı Dört çekirdekli 1.5 GHz harekâtçı 1 GB RAM 16 GB dahili hafıza micro SD kart yardımıyla yükseltilebiliyor 8 megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyafram sarihliğinde arka kamera 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera 3.000 mAh pil kapasitesi Android 9 Pie işletim sistemi

Aygıt, tüm bu özellikleriyle beraber şimdilik yalnızca İngiltere’de piyasaya sürüldü. Mahsulün maliyetiyse 89.95 euro takribî 550 TL olarak tanımlanmış vaziyette. Mahsulün bütün olarak hangi Avrupa ülkelerinde piyasaya sürüleceği ve mahsulün değişik ülkelerdeki maliyetinin ne olacağı henüz öğrenilmiyor.