John Wick’in Rejisörü, iPhone 11 Pro ile Kartopu Savaşına Yeni Bir Soluk Getirdi Video

John Wick'in Rejisörü, iPhone 11 Pro ile Kartopu Savaşına Yeni Bir Soluk Getirdi Video

Apple’ın “Shot on iPhone” iPhone’da çek kampanyası senelerdir devam ediyor ve David Leitch rejisörlüğünde iPhone 11 Pro ile çekilen son tanıtım videosu, kampanyanın içerik niteliğini ciddi anlamda yükseltmiş vaziyette.

Snowbrawl isimli 90 saniyelik reklam, abisi ve onun dostlarına karşı karşı kartopu savaşı veren genç bir kızı mevzu alıyor. Telefonda çekilmesini beklemeyeceğiniz bir hayli aksiyon ve sansasyonel ağır çekim sahneleriyle dolu olan yeni reklam, kullanıcıların kendi kış videolarını sürüklemelerine esin kaynağı olacak.

apple snowbrawl

Apple’ın yeni amiral gemisi modeli iPhone 11 Pro, üçlü 12 MP Ultra Geniş, Geniş ve Telefoto kameralarıyla öne çıkıyor. Telefon saniyede 24, 30 veya 60 kare 4K video kaydı yapabiliyor. Ayrıca saniyede 120 veya 240 kare 1080p ağır çekim video yardımı sunuyor. Reklamdaki bir hayli sahne, 4K 60fps’te çekilmiş gibi gözüküyor.

Daha ufak bir kamerayla çekim yapmak, Hollywood prodüksiyon setlerindeki dev kameralardan daha fazla elastiklik sunuyor ve son yarıyılda iPhone telefonlar kısa metrajlı çalışmalarda seçim ediliyor.

Snowbrawl

Apple ayrıca reklamın imalinden garip sahneler kapsayan bir sahne art videosu da yayınladı. Leitch ve takımı, iPhone 11 Pro ile çekilen görüntüleri kullansalar da film setini aratmayan teçhizatlar kullandılar.

Snowbrawl’ın Kamera Art Görüntüleri