iPhone’u Getir, Note10’u Götür: Microsoft, Daha Önceki Makinesini Getirene Note10’da İndirim Yapıyor

iPhone'u Getir, Note10'u Götür: Microsoft, Daha Önceki Makinesini Getirene Note10'da İndirim Yapıyor

iOS alıcılarının usunu çelerek uyuşmalı ortağı Samsung’un Galaxy Note10 makinesini almaya teşvik eden Microsoft, oldukça iddialı bir kampanya başlattı. Teknoloji devi, iPhone modellerinin de dâhil olduğu listede daha önceki makinesini getirenlere Samsung Galaxy Note10’u 650 dolara kadar indirimli bir maliyetle vermeyi öneri ediyor.

Ülkemizde reelleşmeyecek kampanya için kullanıcılar, kendilerine en yakın konumdaki Microsoft mağazasına giderek başkalaşımı hakikatleştirebiliyor. Natürel ki verdiğiniz aygıtın karşılığı olarak ne kadar indirim alacağınız, aygıta göre farklılık gösteriyor.

Kampanya kapsamında pek çok telefon metamorfozdan faydalanabiliyor:

galaxy Note 10 Kampanya

iOS kullanıcılarını Android’e yöneltme amacında olduğunu düşündüğümüz Microsoft; iPhone X ivedisi telefonlar için 650 dolara kadar bir öneri veriyor. iPhone 8 modellerinde ise 450 dolara kadar bir öneriden faydalanılabiliyor. Yalnızca iPhone’ların yer almadığı listede Microsoft, alışveriş için öteki Android telefonları da kabul ediyor. Bu kapsamda Samsung Galaxy S10, Note9 ve Google Pixel 3 gibi en yeni makinelerin her biri, değiş tokuş kredisi olarak 650 dolar kazanabiliyor.

Bunlara ek olarak Microsoft, Samsung Galaxy S9, Note8 ve Pixel 2 dâhil olmak üzere azıcık daha daha önceki modellerde Note10’un liste maliyetinde 450 dolara kadar indirim yapmayı öneri ediyor.

22 Eylül’de sona erecek kampanya, sadece mahallî mağazalarda geçerli ve çevrimiçi mağazalar kampanya kapsamında bulunmuyor. Ayrıca listede hangi telefonların ne kadar maliyetten kabul edildiğini bu liste üzerinden görebilirsiniz.