İki işletme sahiplerinin marka münazarası cinayetle bitti

İki işletme sahiplerinin marka münazarası cinayetle bitti

Hadise, Yüreğir ilçesi Şehit Erkut Akbay Mahallesi’nde alana geldi. ‘Rebine’ isimli çay pateleme şirketinin sahibi Muhittin Dağoğlu ile aynı sektörde faaliyet gösteren ‘Rebin’ isimli şirketin sahibi Nezir Demirtaş arasında marka eşliği suratından müzakere çıktı.

Birbirlerine saldıran taraflar, münakaşanın ardından karakola giderek davacı oldu. Aile büyüklerinin araya girmesiyle taraflar şikayetlerini geri çekti. Hadise günü tekerrür karşılaşan Dağoğlu ve Demirtaş arasında yeniden münakaşa çıktı. Bu sırada hadise yerine gelen Demirtaş’ın çocukları Fatih Demirtaş ve 19 ve H.D 16 de münazaraya karıştı. Münazarada, Muhittin Dağoğlu boğazından bıçaklandı. Sağlık Kurumuna kaldırılan Dağoğlu, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılmadı.

Hadiseyle alakalı çalışma başlatan Cinayet Ofis Amirliği takımları, bıçağı kullanan H.D. ile abiyi Fatih ve babaları Nezir Demirtaş’ı nezaretine aldı. Yaşı minik olduğu için H.D., Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Emniyetteki operasyonlarının ardından baba ve 2 oğlu, sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları duruşmaca hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

Bir cevap yazın