İddia: Redmi, 64 MP Kameralı Telefon Tanıtımını Realme’den Dün Yapacak

İddia: Redmi, 64 MP Kameralı Telefon Tanıtımını Realme'den Dün Yapacak

Redmi, yanaşmakta olan telefonu için Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinden tanıtıyor. Xiaomi’nin alt markası, 64 MP kamerasıyla çekilen resimleri takipçileriyle paylaşıyor. Twitter’da ortaya çıkan bir görsel ise bu telefonun bu hafta içinde piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Twitter’da Mukul Sharma @stufflistings tarafından paylaşılan görsel, oldukça profesyonel görünüyor. Görselde “Geleceğin Görüntüleri” yazan bir yafta yer alırken sağ üst köşede ise Redmi ve Mi logoları bulunuyor.

redmi

Telefonun gerçeğinde 7 Ağustos’ta piyasaya sürülüp sürülmeyeceğinden bütün olarak emin değiliz zira yafta satırının altındaki metnin vahşice tercümesi, vakanın telefonun kendisinin değil mobil resimciliğin geleceğinin göstergesi olduğunu ima ediyor.

Ice Universe, telefonun bu ay piyasaya sürüleceğini söyledi. Bu surattan gerçeğinde o günkü aktiflikte telefon piyasaya sürülmezse dahi 7 Ağustos günü, aygıt ile alakalı olarak bir hayli ayrıntıyı bilebileceğiz. Realme’nin 8 Ağustos’taki aktifliğinin de bir demo olduğu ve Sudhanshu Ambhore’nin paylaşımlarına göre bir telefon tanıtımı olmayacağı, yalnızca kamera ayrıntılarının belirtileceği söyleniyor.