İddia: Oppo, Yeni Bir Reno Modelini Piyasaya Sürecek

İddia: Oppo, Yeni Bir Reno Modelini Piyasaya Sürecek

Çinli uslu telefon üreticisi Oppo; Reno ve Reno 10x Zoom modellerini Mayıs ayında Hindistan’da piyasaya sunmuştu. Oppo, şimdide ilk kere Hindistan pazarında duyuracağı bir telefonla geliyor. Reno serisinin üçüncü telefonu olacak olan makine, iddialara göre bu ayın sonlarında karşımıza çıkacak.

The Mobile Indian’ın raporunda yer alan bilgilere göre yanaşmakta olan uslu telefonun Hindistan’da 500 dolar olarak maliyetlendirilmesi bekleniyor. Bununla beraber IANS tarafından hazırlanan ayrı bir raporda ise bu yeni Reno’nun 575 dolar ortamlarında maliyetlendirileceği söyleniyor. IANS’ın raporu, ayrıca bu uslu aygıtın Ekim ayının sonunda Diwali Festivali’nde görücüye çıkacağını iddia ediyor.

oppo reno

Andırdırmakta fayda var; işletme, bu senenin Mayıs ayında piyasaya sürdüğü uslu telefonlarından Oppo Reno 10x Zoom’u 575 dolardan, Oppo Reno’yu ise 475 dolardan satışa çıkarmıştı. Oppo, Reno 10x Zoom modelinin 256 GB depolama ve 8 GB RAM kapasitesine sahip modeli ise takribî 715 dolardan satışa sunulmuştu.

Bu yeni uslu telefon modeli hakkında henüz başka bir ayrıntı yok. Bu surattan daha fazla bilgi ortaya çıkana kadar beklemek zorundayız fakat varsayım edilen satış maliyetine bakınca, aygıtın giriş ya da orta seviye bir makine olmayacağı düşünülüyor.