HyperX, oyuncu donanımları mükâfatlı resim müsabakasını başlattı

HyperX, oyuncu donanımları mükâfatlı resim müsabakasını başlattı

Son yarıyılda çıkartmış olduğu oyuncu aksesuarlarıyla da sık sık gündeme gelen HyperX, oyuncu odaklı bir resim müsabakasıyla karşımıza çıktı. Üstelik bu müsabakayı kazanan oyunculara aksesuar mükâfatları da verilecek. Mevzu ile alakalı şirketin yapmış olduğu söyleme ve müsabaka ayrıntıları ise şu biçimde;

HyperX, oyuncu donanımları mükâfatlı resim müsabakasını başlattı

Kingston Technology Company Inc’in oyunculara müteveccih kısmı olan HyperX, reyin severleri tatlı bir rekabete girecekleri resim müsabakasında buluşturuyor. Bildiğimiz gibi oyuncular odalarının bir kısımlarını reyin oynamak için ayırıyor ya da daha kaderlilerse bu etkinlik için ayrı bir odaya sahip olabiliyorlar. Bu noktadan yola çıkan HyperX Türkiye takımı Resim Mecmuası iş birliğiyle instagram üzerinden katılım sağlanacak bir müsabaka tertip ediyor. “İster PC ister konsol oyuncusu olun, reyin oynadığınız odanın ya da köşenin resmini bize gönderin, HyperX’deri müthiş armağanlar kazanın!” sloganıyla başlayan müsabaka 4 Ocak 2019 tarihine kadar sürecek.

Müsabaka kapsamında elit bir jürinin tanımlayacağı 3 katılımcı HyperX kulaklık, klavye, mouse ve mouse pad’in yer aldığı oyuncu donanımlarından oluşan mahsul setlerinin sahibi olacak. Müsabaka hakkında ayrıntılı bilgiye www.fotografdergisi.com adresinden erişilebiliyor.