Honor’dan View20 açıklaması

Honor'dan View20 açıklaması

Samsung’un ilk kamera için delik içeren ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy A8s’in duyurulduğu gün, Çin’deki bir alışveriş sitesi Huawei adına büyük haberi verdi.

Oynatİpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Çinli devin alt markası Honor, Huawei’ye ait delik ekran tasarımı yaklaşımının ilk örneği View20‘yi resmi olarak duyurdu. Akıllı telefon tüm-ekran tasarımına sahip ve ön kamera için ekran içerisine yerleştirilmiş delik sadece 4.5mm çapa sahip.

Honor, cihazı resmi Twitter hesabından da duyurarak cihazın tanıtım etkinliğinin tarihini açıkladı: View20,  22 Aralık 2019 tarihinde yapılacak etkinlikle resmi olarak tanıtılacak.

Introducing our #HONORView20’s All-View Display that packs an incredible in-screen camera at just under 4.5mm in diameter! It is just one of the many features packed in this next-generation flagship device. Stay tuned to our global launch in Paris on 22 Jan for more surprises! pic.twitter.com/R5cLULCsqB

— Honor Smartphone (@Honorglobal) December 10, 2018 20181211135830651113.jpg

Şirket, Honor View20’nin endüstrideki ilk 48MP çözünürlüğe sahip ve Sony’nin imzasını taşıyan IMX586 sensörünü taşıyan arka kameraya sahip olduğunu da açıkladı. Cİhaz aynı zamanda çift çekirdekli yapay zeka ünitesi desteğine sahip Kirin 980 işlemcisine de sahip olacak.

Ek olarak Huawei Link Turbo adı verilen bir teknolojiyi de tanıttı. Link Turbo, ağ koşullarını ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak cihazın Wi-Fi ile 4G bağlantısı arasında akıllıca geçiş yapmasını sağlayacak ve gerektiğinde iki bağlantıyı beraber kullanarak akıllı telefonların yüksek indirme hızlarına ulaşmasını sağlayacak.

Honor View20, 22 Aralık 2019 tarihinde Paris’te düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak. Etkinliğin yapılmasıyla beraber telefonun hangi pazarlarda satışa sunulacağı ve her seçeneğin fiyat detayları da ortaya çıkmış olacak.

Önceki Haberİşte Türk Telekom’un Kotasız İnternet Fiyatları Sonraki HaberAMD Vega II Geliyor! Artık “Neredeyse” Resmi