Haftanın En Dikkat Sürükleyen 5 Fiyatsız Android Oyunu

Haftanın En Dikkat Sürükleyen 5 Fiyatsız Android Oyunu

Artık her hafta reyin ve uygulama önerilerimizle uslu telefon kullanıcılarını tercih tasasından kurtaracak ve yeni özellikleri keşfetmenizi, teknolojiyi tecrübelemenizi sağlayacağız.

Bu hafta Google Play Store’da dikkatleri üzerine sürükleyen oyunlardan 5 tanesini sizin için tanımladık.

Citytopia:

Atari Inc. tarafından geliştirilen Citytopia, yeni bir kent idareme oyunu. PC platformundaki Cities: Skylines ile eş bir tecrübe sunan reyin henüz oldukça yeni olduğu için çok fazla değerlendirmesi yok, ama olanlar da pozitif.

Citytopia™İNDİR

Shop Titans:

Ufak bir kasabada dükkan açıp savaş teçhizatları ve silahlar üreteceğiniz oyunda, zindanlarda saklanan canavarlara karşı kahramanlara teçhizat üretiyorsunuz. Orta çağ stilinde bir satış oyunu olan Shop Titans, oynaması fiyatsız olarak indirilmeye sunulmuş vaziyette.

Shop TitansİNDİR

Delicious World:

Değişik bir yemek yapma oyunu olan Delicious World, oyuncularına değişik evrelerde aralıksız yeni tasvirler bilme ihtimali sunuyor. Eğlenirken hakikat yaşamda mutfağa girip sınayabileceğiniz lezzetti tasvirler biliyorsunuz.

Delicious WorldİNDİR

Nonstop Knight 2:

Nonstop Knight

Aksiyon RPG cinsindeki Nonstop Knight’ın ikinci oyunu Nonstop Knight 2, dostlarınızla çok oyunculu oynama olanağıyla beraber geliyor. İndirmesi ve oynaması fiyatsız olan reyin, ek satın alımlar sunuyor.

Nonstop Knight 2İNDİR

Stranger Things 3: The Game

Netflix’in popüler dizisi Stranger Things’in 3. sezonu yakın zamanda yayınlanmıştı. Dizinin uslu telefonlara özel bu oyunu ise yeni sezona uygun olacak biçimde aktüellendi. 80’li ve 90’lı senelerin 8-bit oyunlarından esinlenen bu üretimde, diziyi aratmayan bir hikâye akışı var.

Android makineler için haftalık reyin listemizin sonuna geldik. Önümüzdeki hafta görüşmek üzere :