Google, 2019’un En İyi Uygulama ve Oyununa Söyledi

Google, 2019'un En İyi Uygulama ve Oyununa Söyledi

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi Google, Android ekosisteminde 2019 senesinin en iyi uygulamasını ve oyununu tanımladı. Google tarafından yapılan söylemelerde senenin oyunu mükâfatı, oranla hipotez edilen bir oyuna gitti. Yaşamımıza çok kısa bir vakit evvel giriş yapmış olan “Call of Duty: Mobile“, 2019 senesinin en iyi mobil oyunu olarak seçildi.

Google, Call of Duty: Mobile ile alakalı olarak yaptığı söylemelerinde, 2019 senesinin en iyi oyununun hem oyunseverleri zorlayan bir yanının olması hem cümbüşlü olması hem de herkes tarafını ulaşılabilir olması gerektiğini düşündükleri belirtildi. Google’a göre Call of Duty: Mobile, tüm bu kriterlere uyuyordu.

Call of Duty: Mobile’ı alttaki iletişimlerden indirebilirsiniz

Call of Duty: MobileİNDİR Call of Duty: MobileİNDİR

Call of Duty: Mobile

Google, 2019 senesinin en iyi mobil uygulaması olarak da yeni bir sosyal ağ olan “Ablo“yu seçti. Ablo, alanında eş olan pek çok uygulama olmasına karşın rakiplerini geride vazgeçmeyi muvaffak oldu ve Google’ın prestijli unvanlarından bir tanesini almaya hak kazandı. Google tarafından yapılan söylemelerde Ablo’nun göze çarpan bir yapısının olduğu belirtilirken, uygulamanın hoş düşünüldüğü ve iyi bir tasarıma sahip olduğu ifade edildi.