Ghost of Tsushima’nın 2020’nin İlk Yarısında Çıkacağı İddia Edildi

Ghost of Tsushima'nın 2020'nin İlk Yarısında Çıkacağı İddia Edildi

Sucker Punch ve Sony Interactive Entertainment’ın yakında çıkması beklenen PlayStation 4 özel oyunu Ghost of Tsushima, 2020’nin ilk yarısında piyasaya sürülecek. Piyasaya sürülmesi için oldukça kısa bir müddet kalan üç özel PlayStation 4 oyunu Death Stranding, The Last of Akıl Part II ve Ghost of Tsushima arasından Sucker Punch’ın samuray oyunu hakkında öteki oyunlara göre daha az bilgiye sahibiz.

Death Stranding’in 8 Kasım’da yayımlanacağını öğreniyoruz. The Last of Akıl Part II hakkında da çok fazla bilgiye sahip olmasak da geçen ay hareket tutma harekâtlarının bitirildiğini söyleyebiliriz. Bu vaziyet göz önüne alındığında 2019 sonları veya 2020 başlarında oyunun çıkma ihtimalinin olduğu düşünülüyor.

Ghost of Tsushima hakkında fazla bir şey görmedik ve yakın zamanda piyasaya çıkacağına işaret eden bir gelime yaşanmadı. Oyunun 2020 sonlarında PlayStation için iki jenerasyon arası bir versiyon olarak çıkması da hipotezler arasında. Kotaku çalışanı Jason Schreier’a göre reyin, 2020’nin ilk yarısında The Last of Akıl Part II ile beraber geliyor.

Kotaku yazarının iddiası, 2020’nin ilk yarısında bir hayli büyük oyunun beraber piyasaya sürülmesine azıcık kuşkucu yanaşan bir Twitter kullanıcısı ile konuşması sırasında geldi.